Skocz do zawartości

najszybszy chopper 125 cztero-suwowy


krzysiek5680
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam troszkę wywrotnie? Po co Ci szybki chopper? W dodatku 125cm3? Zapewne jest to obwarunkowne Twoim wiekem, kat A1 etc... prawda? Ale to tak jak byś zapytał z jakiej hodowli wziąć buldoga francuskiego, żeby miał dobre wyniki w walkach z pitbullami ;]

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Szukaj w danych technicznych. Jeden motorek pójdzie 50km//h inni 55 a jeszcze inny 65 z dużym żaglem albo z górki. W maszynach klasy 125ccm prędkość max. jest tak żałosna że wstyd o tym mówić.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taa. Ale to był V-max a przecież nie będziesz śmigał caly czas z pełnym gwizdkiem bo moto się skończy. Zeby na trasie nie męczyć zbyt mocno maszyny to trzeba jechać max.1/2 gwizdka a to da nam niewielką prędkość na maszynie 125ccm. Sam śmigałem Suzuki GN250 jak zaczynałem kurierkę i zdarzało mi się jechać obwodnicą z północy na południe Londynu na pełnym dosłownie gwizdku - 75MPH na autostradzie przez jakieś 70km. A Gienas lubił palić w tej pracy sporo oleju, czasem nawet 0,5 litra na dzień (100mil).

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

szybki choper to, nie urażając niczyjej dumy, oksymoron :D

Nie po to się te moto buduje żeby szybko jechały. 125 w czopku nie są robione na wysilone więc czego byś nie kupił to zawsze zostaje ci pole do popisu dla twojej wiedzy technicznej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...