Skocz do zawartości

Buty enduro: Daytona czy Alpinestars?


Rekomendowane odpowiedzi

jak chcesz teraz buty głównie do turystyki to bierz daytony .

reakcja na siedząco (na szosie) będzie dużo szybsza niż w butach sportowych oraz doskonale czuć nacisk na dźwignię.

razem z tym idzie wygoda gdyż nie trzeba operować biegami/hamulcem całą nogą tylko stopą .

Pod skórą są wkładki z tworzywa, można cegły nimi kopać .

A membrana goretex to coś cudownego, w środku suchutkie jak kalosze i zapewnieją komfort jak sandały.

Miałem ten model 3 sezony, warte są swojej ceny

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy jakie okucie i podeszwę ma Crossfire Enduro, a jakie Supermoto?

Czym się różnią?

 

Enduro:

http://www.motosport.com/offroad/product/2...714&nav=1&sMMY=

 

SM:

http://www.bikersbuyit.com/Shops/bbieurope...md=39570.552778

 

 

Różnią się tym, co ulega najszybszemu zużyciu :rolleyes:

 

Nie bierz Crossfire'ów - hmm.. na takie jeżdżenie, jakie opisujesz "to ne to" - to czysto terenowy stuff i będzie ci raczej niewygodnie na szosie/ przy turystycznej jeździe.

Za to w prawdziwym terenie, to miód malina - najwyższa półka - sama mam takie :buttrock: i nie mam się do czego przyczepić - no.. może trochę ciepło (w zimie zwykła skarpeta stykała u takiego zmarźlucha jak ja, ale w lecie totalna sauna w bucie..).

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO daruj sobie buty stricte enduro - w turystyce sprawdzaja sie slabo.

Lepiej kupic dobre turystyczne, z zacieciem dualowym - jak wlasnie Daytona TransOpen GTX, Sidi Discovery czy BMW (sic!) Saintyago.

 

Co do butow SM - kumpel ma ktores Diadory i w sumie ok, ale w wiekszym deszczu jednak ciekna, mimo siakiejs membrany. Zreszta ja to tylko w Gore wierze (w jakiejkolwiek czesci ubrania).

 

Pozdro

deF

Edytowane przez de Fresz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...