Skocz do zawartości

Slub swietokrzyskie


Gilotyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dzieki za pamiec-wlasnie mialam odswiezyc ten temat na dniach.

Ludzie z Pinczowa raczej parady nie zrobia,bo wtedy w miescie jest zlot :buttrock: Zostaje mi tylko to forum...

Tak wiec,prosilabym o liste obecnosci-jak juz bede wiedziala kto co i jak,poprosze Was o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

tak jak pisalem wszystko wskazuje na to ze ze swoja lepsza polowka bedziemy obecni... w dodatku moze uda nam sie namowic jeszcze 2-3 osoby (1-2 motorki) choc nie choppery ale mam nadzieje ze to nie problem...

 

pozdrawiam

pat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/ 15-17 sierpnia jest zlot motocyklowy w Pińczowie. Zapodaj temat organizatorom, będziesz miała aż nadto motocykli na paradzie.

2/ Podałaś za mało informacji. Chociaż podaj o której godzinie, z którego miejsca i dokąd miałaby się zacząć ta parada. Zwykle do kościoła już się podjeżdża w asyscie moto.

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z organizatorami rozmawialam-oni jeszcze nie moga sie zdecydowac :(

 

Sprawa dalsza:

slub jest o 14,wiec parada mialaby zaczac sie ok,13.30 ode mnie z domu do kosciola w Pinczowie(5 minut motorem),po slubie,ok 15.30 mielibysmu przejechac z Pinczowa do sali weselnej,jakis 40 km do Jaronowic(przy drodze glownej do Katowic,kilka km od Jedrzejowa)

 

Podajcie mi na pw.namiary na siebie plizzz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hi hi;)Czyli co,wyprzedzicie parade i na brame,tak?:icon_biggrin:

Uwierz mi,ze wodki po paradzie Wam nie zabraknie,ale musze wiedziec,ile Was bedzie Kochani;)

 

PODAJE SWOJ POLSKI NUMER,OD 8 SIERPNIA :

+48723244497

Edytowane przez Gilotyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra moi Kochani,

lecimy dzis w nocy do Polski.

Numer telefonu macie,napiszcie smsa jesli bedziecie,a oddzwonie,bo trzeba to jakos dograc.

Bardzo na Was tak nawiasem mowiac licze,bo organizatorzy zlotu w Pinczwie maja zaplanowana parade,ale po miescie chyba(tak wyczytalam w programie)wiec raczej pozegnalam sie z nadzieja o Ich pomocy.No nic,niewazne,nikogo nie zmuszam do niczego.

 

Trzymajcie sie cieplo!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o potwierdzenie (lub odrzucenie) zaproszenia na parade. Slub juz pojutrze i chcielibysmy wiedziec, czy bedzie wiecej niz jedno moto ;) Chociazby SMS-a na moj numer +48723244497, to oddzwonie.

 

Szczegolnie prosze o odezwanie sie tego Kolegi ktoremu obiecalam oddzwonic nie zwrociwszy uwagi, ze dzwoni z zastrzezonego numeru :biggrin:

 

Do zobaczenia (oby ;) w sobote :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...