Skocz do zawartości

porównanie skuterów


Tabaluga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

który sQuter z tych co podałem byście wybrali i dla czego?

 

 

mam do wyboru:

-speedfighta II z 2004r - 3,7 tyś

-aprilie sr z 2002r 2,9 gaźnik - tyś

-yamaha aerox nitro 2000r - 3tyś i ma jakiś tłumik za 900zł xD

- i jeszcze kilka speedów za 3,5tyś

 

 

 

lub wasze propozycje (chodzi mi o marke, wygląd)

 

 

PS aerox jest 1-osobowy?

 

 

 

bo chce 2-osobowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aerox jest w sumie 2 osobowy, ale pasażer pisze sie na ból pośladków konkretny :smile: Akurat teraz mam w garazu nowego Aeroxa i jak pojeździłem z dziewczyną to potem słuchalem i sluchalem o obolałej pupie :crossy:

 

Jak zalezy ci na 2osobwy to bym bral Sr, byle nie Di-techa.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no więc tak Aprilke Sr mialem ale jakos nie jestem do niej przekonany...

Speedfighta ma moj kuzyn i jest zadowolony (zero awari) super wygląd, przyspieszenie itp

Yamaha Aerox sam kiedys chcialem kupic ale zrezygnowalem ze wzgledu ze czesto jezdze z pasażerem, a raczej pasażerka:D A aerox wlasnie tam ma wlew paliwa i jest to bardzo nie wygodne... Ale ogólnie Aerox fajny skuterek. Niby 2 osobowy ale nie które dopuszczone do ruchu jako pojazd 1 osobowy (chyba cos nie tak na przeglądzie)

Speedfight według mnie najlepszy... A najszybszy to chyba Aerox.. Speedfight II wychodizły chyba z 2000 roku czy 2001 dlatego mają blokady :smile: jedzie cos kolo 70km

h :crossy:

Edytowane przez adrian44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań:) nie wiem ja jezdzilem tez za swoich czasów (moto przywiezione za granicy, mialem go kilka miechów) teraz tak jak wspomniałem kupil podobnego moj kuzyn i moto jest ok. wahacz jest wytrzymały! No chyba ze gdzie ostro wy**** to tak jak kazde moto raczej nie wytrzyma, szczególnie skuter gdzie wiekszosc to same plastiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sr można brać nawet ma w miare wygląd tylko właśnie koniecznie gaźnik nie di tech...........di-tech to podobno 2t na wtrysku wiem że pali max 2/100 i ma osiągi gaźnika która potrafi wciągnąc 4/100 ale jak coś ci w ditechu sie sypnie to nie dosyć że chałupniczo nienaprawialne to jeszcze tak kosmicznie droga naprawa......nie warto...

 

ja jechałem sr 50 na gaźniku przyśpieszenie fajne ale moja miała jakieś tuningowe rolki wariatora (polini chyba ?? )więc sie nie wypowiadam nie wiem jak na seryjnych ,,idzie''

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do speeda.

akurat go posiadam,czesto jezdze z pasazerem i zawsze słysze pozytywne słowa ze jest duzo miejsca i dobrze sie jezdzi.

przyspiecha mysle ze tez zadawalajaca.

i mało awaryjny .

co do wachacza to naprawde jest wytrzymały po wielu dołkach sie juz jezdziło,ale prawda-jak sie sypnie to duzo to kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie Peugeot speedfight wygląda najładniej do tego "kocie oczy" II wersja mocniejsz od I o pare KM. Za tą kase i ten rok nie ma na co czekac... Jesli silnik ok to tylko smigać! :biggrin:

Moto uniwersalne nie bedzie narzekań jesli trafisz na ładny stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie Włochów, Fiata, makaronu i innych paru takich z tego rejonu, ale skutery robią bardzo dobre. Jak ma polatać kilka lat bez specjalnych ingerencji mechanika to tylko Makaroni Skutero. Peugeot fajnie wygląda to fakt, ale jeżeli chodzi o wytrzymałość włochów nie pokona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o ocenie tego kolesia na temat speeda i innych ?

 

chyba te 5,5 to speed na wtrysku nie przepali ;/ chyba ze "gaz hamulec gaz hamulec" to tak ale inaczej wątpie :banghead:

 

http://www.skutery.friko.pl/

 

 

looknijcie :banghead: a co do ankiety to wyszedł najlepiej speed :crossy: a głosowano 13 tyś razy prawie :)

 

 

ile wasze speedy przepalą?

 

 

i czemu sr nie ? troche mi się podoba jej przyspieszenie a konkretnie chodzi mi o 2 modele :)

 

sr - http://moto.allegro.pl/item366632952_aprilia_sr_75_50cm.html gaźnik :D

speed - http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M754979 a speedy są jakiekolwiek na gaźniku i powietrzem czy wszystkie już są produkowane na wtrysku i cieczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...