Skocz do zawartości

pomocy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pewien klopot dosc powazny z moja maszynka moj kolega zauwazyl ze mam jakis smar na tarczach hamulcowych z przodu poradzil zebym je umyl w rozpuszczalniku zeby zmyc ten smar i tak zrobile na drugi dzien po przejechaniu sie smar znowu sie pojawil i znow ta sama operacja z czyszczenie i tak bylo 4 razy i nadal to samo co sie przejade i zlapie szmate i przelece po tarczach to jest pelno jakiejs mazi czarnej i juz nie wiem co mam robic.mowili ze to moze plyn hamulcowy wycieka aale stan sie utrzymuje a jesli to zaciski to czy tloczki sa rozbieralne?czy ktos moze mi pomuc co to moze byc???? :bigrazz: yamaha r6 2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby mu ciekło z uszczelniaczy to właśnie wątpie żeby odrazu z obydwu ! pozatym jak by miał troche oleju na tarczach to myśle że poczułby rużnice w hamowaniu. tu bedzie chyba coś innego.

 

jakby mu ciekło z uszczelniaczy to właśnie wątpie żeby odrazu z obydwu ! pozatym jak by miał troche oleju na tarczach to myśle że poczułby rużnice w hamowaniu. tu bedzie chyba coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby mu ciekło z uszczelniaczy to właśnie wątpie żeby odrazu z obydwu ! pozatym jak by miał troche oleju na tarczach to myśle że poczułby rużnice w hamowaniu. tu bedzie chyba coś innego.

 

jakby mu ciekło z uszczelniaczy to właśnie wątpie żeby odrazu z obydwu ! pozatym jak by miał troche oleju na tarczach to myśle że poczułby rużnice w hamowaniu. tu bedzie chyba coś innego.

 

ale co innego w sobote polecialem w pole na zakrecie jak nacisne na maxa hamulec to sie zatrzymuje ale powoli a jak by byly suche to powinna mi deba stanac co nie jak wymyje tarcze i klocki to jak nacisne hamulec to mi tyl podrywa a za chwile juz sie pojawia ten smar i hamuje jak przed tem i nie ciekna mi lagi bo sprawdzalem juz sam nie wim co to moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ci smar z łożysk przedniego koła wali na tarcze. ale tam jest ograniczona ilość smaru więc w takim przypadku dobra wiadomość jest taka że w końcu przestani ci chlapać na tarcze :smile: zła natomuiast że w końcu zatrze ci się koło i wykonasz stoppie swojego życia :eek:

sprawdź czy ci się nie grzeją łorzyska przedniego koła.

druga sprawa to sprawdź czy ci płyn z chłodnicy nie wali na błotnik i po błotniku na tarcze

pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ci smar z łożysk przedniego koła wali na tarcze. ale tam jest ograniczona ilość smaru więc w takim przypadku dobra wiadomość jest taka że w końcu przestani ci chlapać na tarcze :smile: zła natomuiast że w końcu zatrze ci się koło i wykonasz stoppie swojego życia :eek:

sprawdź czy ci się nie grzeją łorzyska przedniego koła.

druga sprawa to sprawdź czy ci płyn z chłodnicy nie wali na błotnik i po błotniku na tarcze

pozdrawiam :biggrin:

 

bylem u mechanika i mi powiedzial ze jest ok ale nie jestem do konca przekonany ze jest ok bo z tylu sa suche i bardzo dobze hamuja plyn chlodniczy odpada co do smaru z lozyska to raczej tez ale nie sprawdzalem zobacze ciezka sprawa z tymi tarczami czy ktos mi moze powiedziec ze u niego sa lekko brudne w sensie jakiegis delikatnego smaru>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...