Skocz do zawartości

terminy na egzamin kat A


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisywałem się w Wawie jakieś 2 tygodnie temu i termin teorii to 27 maja. Na praktykę nie chcieli zapisywać od razu tylko dopiero po wynikach z teoretycznego :bigrazz:

Trzeba będzie cierpliwość wykazać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisywałem się w Wawie jakieś 2 tygodnie temu i termin teorii to 27 maja. Na praktykę nie chcieli zapisywać od razu tylko dopiero po wynikach z teoretycznego :wink:

Trzeba będzie cierpliwość wykazać...

Hehe, to mamy w ten sam dzień tylko gdzie indziej :bigrazz:

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisywałem się w Wawie jakieś 2 tygodnie temu i termin teorii to 27 maja. Na praktykę nie chcieli zapisywać od razu tylko dopiero po wynikach z teoretycznego :)

Trzeba będzie cierpliwość wykazać...

 

To jakoś wyjątkowo nieciekawie Cie potraktowali, ja zapisałem sie koło 29 kwietnia i teorie mam jutro o 6 rano-odlewnicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakoś wyjątkowo nieciekawie Cie potraktowali, ja zapisałem sie koło 29 kwietnia i teorie mam jutro o 6 rano-odlewnicza.

Widocznie termin egzaminu nie ma wiele wspólnego z datą zapisu a raczej z widzimisię panienki z okienka :)

Ale niechaj i tak będzie - ja ten egzamin zdam i będę sobie swobodnie :) a ona dalej będzie tłuszczykiem obrastać za tym swoim okienkiem hehehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, to jestem w dupie... Kobiecina powiedziała Maj, a teraz z ciekawości jeszcze raz sprawdziłem kartkę, mam 9 czerwiec.

To chyba jednak nie jadę, jakby mnie ominęło dowodem jest kartka, a daty raczej nie pomyliła, źle mi pewnie powiedziała, jakby nie patrzeć, niech ja szlag. 4 godziny dzisiaj tłukłem te pytania psia mać:/

Takie nerwy jeszcze na dobranoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakoś wyjątkowo nieciekawie Cie potraktowali, ja zapisałem sie koło 29 kwietnia i teorie mam jutro o 6 rano-odlewnicza.

Może miałeś szczęście i ktoś zrezygnował akurat... We Wrocku na monitorach w poczekalni do okienek się wyświetlają najbliższe możliwe terminy egzaminów i ilość wolnych miejsc na dany termin. Więc nie ma mowy o widzimisię pani z okienka. A szlag, tyle lat czekałem to ten miesiąc różnicy wielkiej nie zrobi.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podobno deska ratunku dla studentów, że można się dogadać z paniami w dziekanacie i poprosić o karteczkę z wpisem, że student wyjeżdża za granicę w celach zarobkowych czy na jakąś wymianę i wtedy podobno zawsze mają jakieś terminy rezerwowe, ew jak ktoś napisze, że mu motocykl potrzebny do wykonywania pracy i pieczątka zakładu pracy- też niby działa.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Jest jakiś przepis podobno (chyba już dawno martwy), że pierwszy egzamin powinno się zdawać w ciągu miesiąca. Ja teorię zdałem w październiku a praktyczny w listopadzie ub roku (oblałem). Drugi raz nie mogłem się zapisać bo zawiesili egzaminy kat. A na zimę aż do odwołania. Wznowili dopiero pod koniec marca. Jak przyszedłem się zapisać to okazało się, że terminy mają na połowę maja. Ale ja się nie łapię bo ważność teorii mija mi w połowie kwietnia. Więc zapisałem się znów na teorię, którą zdałem dwudziestego któregoś kwietnia i teraz czekam na praktykę pod koniec maja. Bo w Stolycy najpierw trzeba zdać teorię, żeby w ogóle modz się zapisać na praktykę. Nie ma zmiłuj się. W grupie w której zdawałem teorię myślałem, że jestem jedyny na A. Okazało się, że prawie cała grupa to A. I wszyscy (z którymi gadałem oprócz takiego jednego wystraszonego małolata) jeżdżą na codzień bez prawka. Niektórzy to już nawet pozaliczali w tym czasie jakieś pierwsze zloty w sezonie i wszyscy boją się praktycznych. Natomiast przyczyny obaw, tyle ilu zdających. To jakaś zmiana bo na jesieni byłem chyba jedyny na A w grupie z samymi "tirowcami". Jak po teorii wszyscy udeżyliśmy do okienek zapisać się na praktykę i jak gruchnęła w kolejce wieść o najbliższych terminach to rozległy się jęki jak w piekle: nastrój depresji, w łapach rozbłysły komóry, których właściciele roztrzęsionym głosem, z zimnym potem na czole pytali znajomych gdzie przenieść papiery żeby zdać szybciej.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku czerwca jedę zapisać się na teorie mam nadzieje, że uda mi się jeszcze w tym sezonie zrobic prawko :)

 

ale czytając posty mam małe obawy..

 

jak się sprężysz to dasz rade.

ja teorie robiłem 17 04 08 a praktykę mam 29.05.08 zapisałem sie oczywiście tego samego dnia co zdałem teorię. mam nadzieje że sie uda bo nie mam ochoty śmigać kolejne 2 mce bez lejców (żona się denerwuje i mnie przy okazji)

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...