Skocz do zawartości

Gdzie sie podziały motocykle sportowo-turystyczne?


Rekomendowane odpowiedzi

Wez sie zastanow co piszesz :icon_question: Sam masz BMW wiec moge napisaz ze dres jestes bo w koncu BMW to pojazd dla dresa.

 

A i zeby cie uswiadomic w kwesti silnikow:

Fzs 600 fazer ma zmodyfikowany silnik od thundercata.

Silnik r6 to calkiem nowa generacja i fz6 fazer ma wlasnie modyfikowany silnik z pierwszych r6.

Fzs 100 fazer ma silnik z pierwszych r1.

Fz1 fazer z drugiej generacji silnika r1.

 

a widzialeś kiedys motocykliste na motocyklu BMW ktory sie popisuje na miescie przed blacharami jadac w kasku tornado, w dresiku i koszulka na ramiaczka i bez rekawiczek?? w dodatku na przebrzydkim motocyklu jakimi sa BMW???/nie sadze!!/nie wiem jak dla Ciebei ale dla mnie motocyklista i puszkarz to 2 rozne swiaty??

 

"A i zeby cie uswiadomic w kwesti silnikow:

Fzs 600 fazer ma zmodyfikowany silnik od thundercata.

Silnik r6 to calkiem nowa generacja i fz6 fazer ma wlasnie modyfikowany silnik z pierwszych r6.

Fzs 100 fazer ma silnik z pierwszych r1.

Fz1 fazer z drugiej generacji silnika r1."

takie rzeczy to ja wiedzialem jeszcze przed urodzeniem sie;p

Edytowane przez Szymon_R6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie ja nie widzialem ale pewnie ty nie widziales przeciwienstwa opisanej przez Ciebie osoby na plastiku.

EOT bo rzeczywiscie poziom tematu spada ponizej przyzwoitosci.

Dobranoc i nie klocic sie dalej :icon_question:

Edytowane przez PaleSatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem ale nie wiem czy go nadal produkuja a mowilem o nowych nadal produkowanych (tzn. cbr600f nie ma w ofercie na polskiej stronie hondy. Ani rocznik 07 ani 08).

 

BTW. Zajc pouzywales sobie na Tcata. Lepiej Ci?

tego nie sprawdzelem tak wiec mozesz miec racje;p

 

dobra ja tez sie nie kłóce Tcat to bardzo dobry sprzet, ale widzilem takie sytuacje na owym Tcacie tez, przykro mi.

Edytowane przez Szymon_R6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Zajc pouzywales sobie na Tcata. Lepiej Ci?

Jak pewnie zdazyles zauwac wszyscy sobie tutaj na cos uzywaja. To ja nie moge? :banghead:

A ze mi sie ten motocykl nigdy nie podobal to w koncu se pofolgowalem :banghead: Jajko juz pojechalem :buttrock:

Nastepne beda czopery :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzialeś kiedys motocykliste na motocyklu BMW ktory sie popisuje na miescie przed blacharami jadac w kasku tornado, w dresiku i koszulka na ramiaczka i bez rekawiczek?? w dodatku na przebrzydkim motocyklu jakimi sa BMW???/nie sadze!!/nie wiem jak dla Ciebei ale dla mnie motocyklista i puszkarz to 2 rozne swiaty??

Zgadzam się w całej rozciągłości! Rozróżnijmy świat samochodów i motocykli! Furami BMW wożą się dresy. Motocyklami BMW - policja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w całej rozciągłości! Rozróżnijmy świat samochodów i motocykli! Furami BMW wożą się dresy. Motocyklami BMW - policja :P

 

Żałosne ta wypowiedz!

Samochodami BMW jeżdżą dresy to fakt, ale są to puszki średnio 25 letnie, ledwo trzymające się całości złomy z pakietem "wiejski tunning". Pokaż mi dresa w nowej 1, 3, 5 lub 7.... najlepiej takiej z salonu nie przejechanej przez czołg na poligonie...

 

Motocykle BMW tj. GS są najczęściej spotykane na wszystkich krańcach świata gdzie kończy się asfalt a przeciętny śmiertelnik nawet nie wie o kraju w jakim dany GS się znajduje. BTW są to praktycznie jedyne motorki (poza niektórymi KTM i Honda) które się tam zapuszczają. Zapytaj się w Nigerii albo Peru jaką znają markę motocykla - o innej niż BMW nie usłyszysz. Do smaku dodam że jest to najbardziej kupowany model turystyczne - enduro na świecie!

 

Takie nędzne subiektywne bzdury zachowaj dla siebie, potwierdzasz tylko obiegową opinię że Polacy to zadufane głupie gbury, uwierz mi, świat poza Twoją wsią jest większy.

 

PS. Właśnie wróciłem z Nurburgring jeżeli kojarzysz w ogóle, miejsce gdzie spotykają się goście posiadający Porsche, Lambo, Ferrari, Bugatti, Ariele, BMW, Lotusy, Yamahy, Hondy i Kawasaki... i bynajmniej żaden na BMW nie był dresem, policjanta też nie spotkałem.

 

To że w tym głupim kraju są opinie kreowane przez media i idiotów to już wiemy... podpisując się pod takimi wypowiedziami sam jesteś taki jak ci którzy mówią o Tobie "dawca" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta - inni producenci uznali supremacje VFRy i podwineli ogon :icon_mrgreen:

 

A powazniej - zgadzam sie ze generalnie motocykle sport-touring gdzies sie zapodzialy. Sytuacje troche ratuje wspomniany Triumph Sprint ST i Ducati ST4. W niedziele jezdzilem testowa FJRka. Niby fajny sprzet ale utwierdzilem sie w przekonaniu ze segment S-T to wlasnie to co mi lezy najbardziej.

Edytowane przez rzoov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...