Skocz do zawartości

Chyba zlamana noga w kostce.


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chyba sobie zlamalem noge w kostce. Jezdze ZAWSZE ale to zawsze w butach wiec czemu mi sie to stalo ? Dzisiaj jezdzilem sobie na torze i tak glupio spadlem na prawa noge samymi palcami na podnozek ze myslalem ze padne z bulu ;) Nie moge ruszac ani nic czemu tak sie stalo moze wina butow ? Mam flaje viper..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba sobie zlamalem noge w kostce. Jezdze ZAWSZE ale to zawsze w butach wiec czemu mi sie to stalo ? Dzisiaj jezdzilem sobie na torze i tak glupio spadlem na prawa noge samymi palcami na podnozek ze myslalem ze padne z bulu :P Nie moge ruszac ani nic czemu tak sie stalo moze wina butow ? Mam flaje viper..

 

niekoniecznie złamana, wieksze prawdopodobieństwo że ścięgno achillesa się naderwało lub zerwało... raczej kostkę trudno złamac, może to tylko torebka stawowa poleciała - takie gdybanie, rtg i lekarz prawde ci powie

Edytowane przez outalien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po wszystkim... Dwa tygodnie gipsu...Skrecony prway staw skokowy i zlamany wyrostek stawu skokowego... Zalamka.. Nie wiem czy kupowac sobie jakies nwoe drogie buty bo pewnie odszkodowanie bedzie ladne za to... A Bak jest plastikowy :PP

Edytowane przez michal_dh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć teoretycy :) " jak dobrze ci jebnie to ci nawet anioł stróż nie pomoze " ps 10 tyg po kontuzji

 

Cytat (Gienek @ 03 kwiecień 2008 - 12:35) *

Miałem kiedyś Husqvarnę 610 TE paloną z kopa. Dekompresator na kierownicy. W pierwszy dzień nie bardzo wiedziałem jak go używać. Odpalałem w "trampkach". Później byłem na prześwietleniu nogi, ale nic mi nie pękło. Znajomy nie miałtyle szczęścia - jak KTM'a odpalał - noga w gips!

Dla bezpieczeństwa najlepiej odpalać w mocnych butach na ednuro.

 

Ten post edytował paolo 08.04.2008 - 07:53

Wczoraj zdjęli mi GIPS do kolana , zlamanie kostki przyśrodkowej piszczeli , a na motocyklach juz troche tłukłem i całe zycie z kopajka .sprawca husaberg 550 , powody :

1,fuszera mechanika (wadliwie ustawiony zapłon ,+ nie wyregulowany odpreżnik, a Hus ma ich 3 szt)

2, moja glupota ,(kopnałem na szybko ,po rozladowaniu w trzewikach warsztatowych, a "enduro" but prawy ma do dzisiaj wolne)

pozdro paweł

ps bez paniki z gipsem tez dawalo się jeżdzić smile.gif

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------

http://www.youtube.com/watch?v=3Mc7lWONGHM mnie wyszło tak post 19 http://forum.motocyklistow.pl/Dekompresor--t7248.htmlci

Edytowane przez paolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć teoretycy :banghead: " jak dobrze ci jebnie to ci nawet anioł stróż nie pomoze " ps 10 tyg po kontuzji

 

Cytat (Gienek @ 03 kwiecień 2008 - 12:35) *

Miałem kiedyś Husqvarnę 610 TE paloną z kopa. Dekompresator na kierownicy. W pierwszy dzień nie bardzo wiedziałem jak go używać. Odpalałem w "trampkach". Później byłem na prześwietleniu nogi, ale nic mi nie pękło. Znajomy nie miałtyle szczęścia - jak KTM'a odpalał - noga w gips!

Dla bezpieczeństwa najlepiej odpalać w mocnych butach na ednuro.

 

Ten post edytował paolo 08.04.2008 - 07:53

Wczoraj zdjęli mi GIPS do kolana , zlamanie kostki przyśrodkowej piszczeli , a na motocyklach juz troche tłukłem i całe zycie z kopajka .sprawca husaberg 550 , powody :

1,fuszera mechanika (wadliwie ustawiony zapłon ,+ nie wyregulowany odpreżnik, a Hus ma ich 3 szt)

2, moja glupota ,(kopnałem na szybko ,po rozladowaniu w trzewikach warsztatowych, a "enduro" but prawy ma do dzisiaj wolne)

pozdro paweł

ps bez paniki z gipsem tez dawalo się jeżdzić smile.gif

--------------------------------------------------

http://www.youtube.com/watch?v=3Mc7lWONGHM mnie wyszło tak post 19 http://forum.motocyklistow.pl/Dekompresor--t7248.htmlci

witam

miałeś złamanie kostki przyśrodkowej w kostce?

napisz ile miałeś w gipsie i co z rehabilitacją.

mnie też w sobote szczeliła a do tego mam jeszcze dosyć poturbowany staw, Quad przeszedł mi po nodze bo za wolno się zbierałem po glebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

miałeś złamanie kostki przyśrodkowej w kostce?

napisz ile miałeś w gipsie i co z rehabilitacją.

mnie też w sobote szczeliła a do tego mam jeszcze dosyć poturbowany staw, Quad przeszedł mi po nodze bo za wolno się zbierałem po glebie

złamałem 26 lutego a dopiero ten tydzien chodze bez kuli czyli

6 tygodni gips, tydzien po gipsie nie zegniesz nogi w kostce, 2 tygodnie rehabilitacji,(zaczynasz chodzic o jednej kuli) pózniej jeszcze z 1-2 i próbujesz chodzic bez kuli , czyli sumasumarum ok 10 tygodni i wciaz nie biegasz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...