Skocz do zawartości

Zębatka do stuntu. Porady i opinie.


Rekomendowane odpowiedzi

kumpel w cbr900 sc33 założył na tył 44 zęby (zamiast 42) i różnica była już odczuwalna wyraźnie, ale mówił, że do stuntu jeszcze troszkę mało więc podejrzewam, że 46 do 48 by go zadowoliło, z przodu nic nie ruszał

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam! Jestem nowym użytkownikiem forum, chociaż z motocyklami jestem związany już od ponad 5 lat. Założyłem nowy temat ponieważ nie mogę nigdzie doszukac sie firmy produkującej seryjnie zębatki z większą (dużo większą) ilością zębów, czyli typowe zębatki do stuntu oraz nie moge doczytac sie jak dana zębatka wpłynie na zrywnosc motocykla. Chodzi oczywiście o zębatkę na tył. Poprostu jak to na aukcji podawane są same liczby tak jak ilośc zębów itp. Prosze o wyrażanie opinii forumowiczów, którzy modyfikowali swoje sprzęty, mają, lub mieli stycznosc z ludźmi którzy sprzedają, załatwiaja, wytwarzają takie zębatki, oraz prosze o opinie jak dana zębatka wpłynęła na osiągi danego modelu. Troche męczący ten mój temat ale myślę, że nie tylko mi ale i wielu innym poczatkującym fighterom przydadzą sie te opinie i wyciągnięte wnioski :) . Pozdrawiam.

 

 

Witam serdecznie,

 

Może Ktoś wie gdzie można kupić zębatkę tylną do HONDA VFR 750 RC36 I z ilością 48 zębów.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 6 lat później...

Jeśli potrzebujecie większą zębatkę lub w ogóle jakąś niestandardową zębatkę, dłuższy łańcuch i inne części do stuntu - zapraszam do kontaktu ze mną:

www.dixerparts.pl
tel. 668419384

Skompletuje Wam cały napęd i podam prędkości maksymalne Waszego moto na nowym przełożeniu.
Piona!
Dixer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...