Skocz do zawartości

CB radyjko uniden 520+hustler


fabi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie i panie. Postanowilem zainwestowac w CB radyjko i kolega polecil mi taki zestawik, ze tam jakis jego koleszka uzywal i niby jest ok. chcialbym sie dowiedziec jak to w rzeczywistosci wyglada bo wiadomo kazdy swoje chwali.....

 

http://allegro.pl/item346151773_cb_uniden_...c_100_wtyk.html

 

i co nadaje sie to do czegos? czy tylko szumow i trzaskow sie naslucham?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre radyjko, antena średniej klasy ale w zupełności wystarcza do osobówki. Nie znajdziesz raczej nic lepszego za te pieniądze. Tylko poszukaj na allegro kogoś kto wystawi na to fakturę bo to radio nie ma homologacji na Europe (przynajmniej w 2007 roku nie miało) i dodawali tylko jakąś odkserowaną deklaracje zgodności ale to niewiele warte było. A tak w razie jakichkolwiek problemów masz dowód sprzedaży i nic Cię nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyjezdzie na majowke gdzie kilka razy celowali do mnie z suszary i widzialem sporo lapiacych tajniakow, zdecydowalem sie zakupic ten zestaw. fart chcial ze akurat jechalem przepisowo(jak nigdy;)) wiec mi sie upieklo. przetestuje i dam znac czy warto kupic.

 

pozdro

Edytowane przez fabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zestaw OK,

chyba że jesteś kierowcą tira, to może przydałby się lepszy wypas :)

Ja mam :biggrin: Presidenta - odpowiednik Unidena 510, czyli o model niższego i w zupełności wystarcza.

Tylko najlepiej żeby Ci jeszcze antenę zestoili, a tego przez internet się nie da zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radyjko super , wlasciwie to to samo co jeden z modeli presidenta z nizszej polki ale o prawie polowe tanszy. kup radio , antene dokup w sklepie i na miejscu ci od razu dostroja . to jest wazne zeby radio dobrze spelnialo swoje zadanie. najpierw umiescic antene na aucie ,gdzie bedzie jej docelowe miejsce a potem za pomoca miernika dostroic.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jedno z lepszych radi chociaz juz nie dostepne w sprzedazy bo uniden nie ma homologacji ale nikt tego nie sprawdza...

 

za ta cene to bym brał bez zastanowienia oststnio testowalem jakiegos wysokiego presidenta i nie dawał sobie rady z zakłuceniami a ten unidenek był najlepszy z całej stawki.. dobry zestwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...