Skocz do zawartości

Mój Ogar EE>> fotki


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Icea uważaj Z3US to pewnie jakiś gangsta

A skąd wiesz że nie ?

ice- jeżeli myślisz że zaimponujesz mi swoją głupotą którą wysyłasz mi na PW to się grubo mylisz ! Ty jesteś kretynem jedynym w swoim rodzaju i drugiego takiego nieda się stworzyć ! I niepisz mi że twoja padaka jest w idealnym stanie ! Moje moto jest już prawie ideałem, tylko że ja ją kupiłem jak była doszczętnym wrakiem, a nie gotowym do jazdy ! A tak w ogóle to co wy tacy (...) jesteście ?! Napisałem że podoba mi się ten tłumik (bo tak jest) a wy odrazu do mnie z jakąś wiochą ! Porąbało was czy co ? Co z tego że macie jakieś lepsze sprzęty od jawek i ogarów ! To nieznaczy że odrazu musicie nas gnoić, że zakładamy sobie takie tłumiki ! Zamiast pisać te głupie posty, moglibyście coś porobić przy moto... A zastanawiam się dlaczego niegnoiliście ludzi takich co pisali tematy o sportowych świecach od kaszlaka i o owiewkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że nie ?

hahaha myslalem ze z krzesla spadne ... <lol>

 

ce- jeżeli myślisz że zaimponujesz mi swoją głupotą którą wysyłasz mi na PW to się grubo mylisz !

A czy ja ci czyms probowalem zainponowac ... nawet czytac nie umiesz :D, nie wspomne o poprawnej polszczyznie...

 

To nieznaczy że odrazu musicie nas gnoić

Ja nie gnoje "was", ja gnoje "ciebie", czemu - bo na to zaluzyles, czym > glupota

 

Ty jesteś kretynem jedynym w swoim rodzaju i drugiego takiego nieda się stworzyć !

Tak mi pojechales ze spac dzisiaj nie bede mogl :D ... jezeli ja bym byl tym "kretynem" to kim byl bys TY ... :lol: :lol: 8)

O`n one more thing ... zasmarkany 13 latku... wracaj na ta swoja wioche bo miejska technika zle ci robi. :D

 

Moje moto jest już prawie ideałem, tylko że ja ją kupiłem jak była doszczętnym wrakiem

taaaaaa... ale gdy widze poziom IQ smarkacza ktora ja posiada, az zal mi jej > kierowca i moto to 2 rozne sprawy... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13-latku

Buehehehehehehehhehe' date=' widać że jesteś poinformowany[/quote']

 

Tak zeusku, mama zaraz przyniesie lekarstwa... geez

To ze w profilu sobie wpisales 14 lat, nie znaczy ze tyle masz w rzeczywistosci. Np. ja bym ci dal z 11 sadzac po twoich inteliGETNYCH wypowiedziach i bLERNDACH sformulowaniach

Wniosek: GNÓJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu przykro mi ' date='ale ktos musi ci ta prawde powiedziec.....

 

 

 

Tuningowa świeca od malucha nie bedzie pasowac do twojego motoru[/quote']

 

Redas naprawde nie będzie do mojego moto pasować :D :D :D jakto

ja chcę 20 km/h więcej :D :D

Ale mam pomysł!!!

Może poza diabełkiem walne jeszcze ładny napis tuning i to chyba powinno coś dać?

Oczywiscie ten napis będzie na caaaaaałyyy bak wtedy więcej mocy będzie.

Co o tym sądzicie ile takie 2 naklejki dadzą, ja czuje że z 39km/h to napewno :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie żeczy wiem. Ale jak przestawić zapłon czy coś żeby szedł mi ogień z wydechu' date=' ale nie chce tracić przy tym mocy.[/quote']

HAHAHAHAHAHA dzieki Icea ze znalazłes tego posta, to jest HIT forum :!:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ogar to bardzo fajny motorek. Właśnie od takiego zaczynalem swoja przygode. Ta predkosc 60km/h z gorki po pochyleniu sie bardzo wciganlela wtedy jescze 11latniego chlopca. Właśnie mozna powiedziec, ze ogar mnie w to wszystko wciagna. Nie zniechecila mnie wtedy nawet mala stluczka z panem wladza. Na marginesie to pan wladza byl wtedy sprawdza, wiec szybko sie zmyl. :banghead: A mi sie upiekło, bo wkoncu wtedy nie mialem jeszcze zadnej karty, czy innego swistka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...