Skocz do zawartości

Honda Accord '99 1.8 VTEC


Symek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, olej można lać do pełna ok 4l po zapaleniu Hondzi filterek łyknie conieco, zostaw na wolnych na chwilkę, sprawdź czy zgasło ciśnienie oleju, wyłącz Accordeona poczekaj 2 min, sprawdź poziom oleju i co ?? lekko ponad 3/4 , czyli już wiecie czemu pisze zalać do pełna,

 

Druga sprawa tak jak przedmówcy pisali V-tech'i szczególnie te stare łykają oleju spore ilości, sprawdź sobie z ciekawości normę zużycia oleju dla silników Hondy, ja tu tego pisał nie będę bo napiszecie, że chyba jestem głupi, a z jeśli chodzi o Hondy to raczej nie jestem. ;-).

 

Jeśli ta Honda ma pod 200k to silnik nie powinien się aż tak zużyć chyba, że go ktoś bardzo nie lubił, poza tym te 130 KM to żaden Power na takie wielkie autko, także musiłby nim jeździć jaki strasznie niewyżyty małolat, lub flegmatyczny staruszek zmieniający bieg na wyższy przy ok 1800rpm.

 

Zobacz w jakim stanie masz świece, po świecach fachowiec może bardzo dużo "wywróżyć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam to co 16valve napisał.

Od zawsze jeżdżę Hondą (już 4-ta) i pierwsza z vtakiem - wciąga 2 trazy więcej oleju niż bez vtaka. Na ostatni przegląd pojechałem bez oleju, nawet vtak się nie załaczał - strowany olejem... ten typ tak ma szczególnie jak obrotomierz zagląda na górna część skali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten silnik tak nie ma;] Jak jest z instalacja LPG to mozesz sobie go zapakowac do kosza i kupić inny albo robic góre;] Gaz ma nieco wyższa temeperature spalania zawory sa zjedzone;] Śmiganie na zimno tez mu nie słuzy;] Takie silniki wymagaja od włascicieli troche pokory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...