Skocz do zawartości

Extrememoto 2008


Pozytywnie Zakrecony Wariat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera sie ktos na ową impreze?

 

 

http://www.extrememoto.pl/

 

Pragniemy serdecznie zaprosić Państwa na trzeci turniej sportów motocyklowych Extreme Moto, który odbędzie się w dniach 10-11 maja 2008 na lotnisku Bemowo w Warszawie. To największe w Polsce pokazy freestylu w czterech rodzajach jazdy: motocross, streetbike, quady i skutery.

 

 

Extreme Moto jest prestiżową imprezą przyciągającą międzynarodowe gwiazdy i niezwykłe osobowości polskiego świata motocyklowego. Do tej pory odwiedzili nas Chris Pfeiffer, Petr Pilat, a w roku 2008 gościć będziemy Kevina Carmichaela.

 

 

Impreza cieszy się bardzo dużym powodzeniem wśród publiczności - w roku 2007 turniej odwiedziło 12 tysięcy osób. W tym roku fani sportów motocyklowych będą mogli podziwiać powietrzne ewolucje na motocyklach, akrobacje na torze asfaltowym, wyczyny na czterokołowcach i prezentacje teamów sportowych. Będą mogli także zapoznać się z ofertą firm związanych z branżą motocyklowo-akcesoryjną i mechaniką motocyklową.

 

Rok temu bylem i poprostu oczu nie moglem oderwac...tak powinno wygladac rozpoczecie sezonu!!

 

Ktoś się wybiera??

Rok temu bileciki kosztowaly 20zł

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.extrememoto.pl/Extrememoto-2007-225.html

 

jakis tam malutki 5 minutowy filmik z imprezy zeszlorocznej :lalag: ale to taki poglądowy...polecam obejrzec wszystko na zywo w tym roku..ja poprostu nie wiedzialem gdzie sie patrzec :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pewnie wybiorę. w sobotę pewnie będę odpracowywać długi likend, ale w niedzielę raczej wpadnę zobaczyć co tam się wyprawia :D

 

dlugiego weekenda sie nie odpracowuje ustawowo ;) nie daj sie w robocie nabrac haha w listopadzie to samo... lapka asiu!

 

dlugiego weekenda sie nie odpracowuje ustawowo ;) nie daj sie w robocie nabrac haha w listopadzie to samo... lapka asiu!

rok temu byla baja! w potwornym upale, zly jestem bo w tym roku lece na elmot i terminy sie pokrywaja uhhh :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak mało osób się wybiera? :icon_mrgreen:

Bedzie sie mozna na jakies :biggrin: spotkac (jesli ktos nie bedzie na moto oczywiscie)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również będę. W zeszłym roku byłam, widziałam i zachwyciłam się... :D Fantastyczne widowisko, wspaniała atmosfera...wystarczy tylko być :wink:

 

Jak Was ludzie w tłumie poznać? Poprzednio( podobno )stałam obok kolegów z forum..no i co? I nic, przecież nie nosimy "firmowych" koszulek :icon_razz: :eek:

 

pozdróweczka, Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...