Skocz do zawartości

Szybki zamienne do shoei


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania 2 szybki "MODEL 9" możemy sie dogadać.

Kupione rok temu w Louisie w Berlinie.

Jak by co dawaj na PW.

 

http://www.shoei-europe.com/en/accessories.php

 

PS. Oczywiście nóweczki sztuki.

Edytowane przez Maciek PO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam w swoim RF-1000 niebieska lustrzanke. wyglada toto tak :P :

http://bikepics.com/pictures/1260748/

http://bikepics.com/pictures/1260747/

kupilem na ebay-u w usa za $50 (w Polsce za 100zl to chyba tylko przyciemniona bo nie wierze w lustro za taka kase, nie oryginalne shoei-a w kazdym razie).

Przed zakupem nigdy nie trzymalem takiej lustrzanki w reku wiec wydawalo mi sie ze przez niebieska lustrzanke widac na... niebiesko :) ale okazalo sie ze ona jest poprostu przyciemniona a kolor lustra nie rzutuje na kolory w jakich sie widzi. z zewnatrz wcale nie widac mordki.

przyciemnienie do jazdy dziennej jest super, po zachodzie slonca widac coraz mniej

 

PS. foks, mozemy sie ustawic gdzies na miescie to sobie zobaczysz jak przez to widac, priv jakby cos :P

 

 

ładna glazura w łazieńce:)

ps. zarówna srebrna lustrzanka jak i niebieska sa OK:)

 

ps1. do aski nie kupuj szybki progresywnie przyciemnialej poszukaj an forum bylo kilka opinii negatywnych wcalego to nie jest takie extra jak sie wydaje!! lepiej kupic ciemno (biała masz w standarcie) i zmieniac albo smigac w jednej ciemnej:)

a szybkę zakłada sie i ściaga mając kask na głowie można ale nie trzeba nawet rękawic ściągać problem jest raczej z wożeniem szybki ze sobą. wybierz shoei naprawde kaski super. porównac je mozna do arai ale nie ma stopniowanego podnoszenia szybki (integranle) hmm do agv niewiem nie jedziłem ale naprawde xr 1000 jest bardzo dobrym kaskiem było wiele wątków na forum:) nie kupisz po żałujesz..:):P

 

a śmigałe wtym nolanie nowym niewiem to chyba model 102 czy jakos tak ma taka zasłonke na oczy przyciemnianą można ja opuścic albo podniesc.masakra glosny ciezki bez dobrego komfortu kask mi do gusty nie przypadł jest ciut tańszy od xr 1000 ale nie umywa sie do niego.

Edytowane przez tra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motostore na ul. Wietniczej, popularnie zwany "U Tadka" :)

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: ale ja chcialem szybko, tanio

nie wiem kolego czy to pogodzisz bo albo dzis kupujesz u nas drozej albo czekasz na towar z usa i masz taniej

 

dobra chlopaki zlituje sie nad wami ;) moze byc lite i dark smoke po 110zl lub lustrzanka po 170zl, jak sie ktos zdecyduje to priv i dostawa za 2-3tyg :)

szybki bez pinow

 

pozdro.lenar

Edytowane przez LENAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...