Jump to content

Suzuki GT 80 PROBLEM Z ELEKTRYKĄ I NIETYLKO !!!


mario001
 Share

Recommended Posts

witam niemam świateł oczywiście niedochodzi prąd z silnika na aku też niewiem co może być zajżałbym pod koło magnesowe niestety niewiem jaki ściągacz kupić żeby może ktoś znał rozstaw gwintu to bym dorobił lub dokupił, ten wygląda na dobry ale niewiem http://moto.allegro.pl/item314315808_yamah...cz_magneta.html

ogułem niewychodzi prąd z silnika albo cewki albo niewiem co jest może ktoś wie w razie jeśli to cewki prądowe od jakiego modelu mogą pasować.

pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Sciągacz można kupić w larssonie jego wymiary to : M27x1 lewy tam kosztuje 15 zł plus wysyłka. Ja kupiłem taki właśnie w larssonie i to idelanie ten co trzeba użyłem go tylko jeden raz jak chesz to moge Ci go sprzedać za przykładowo 13 zł (mi do niczego się juz nie przyda) gwarantuje ze to ten:) Jakbyś był zainteresowany to napisz mi na PW albo GG:)

 

Co do elektryki to Ci nie pomoge bo u mnie to było zawsze sprawne, ale jeżeli chcesz to mam cały silnik praktycznie na części w tym koło magnesowe (magneto) i płytke twornikową z cewkami jka byś był zainteresowany to smiało możesz napisać to sie jakoś ugadamy dodam że wszystkie części były wymontowane ze sprawnego motoru znaczy sprwanego dopoki mi nie sieadł cylinder i tłok poza tym elektryka jest ok:)

 

Pozdro.

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Sciągacz można kupić w larssonie jego wymiary to : M27x1 lewy tam kosztuje 15 zł plus wysyłka. Ja kupiłem taki właśnie w larssonie i to idelanie ten co trzeba użyłem go tylko jeden raz jak chesz to moge Ci go sprzedać za przykładowo 13 zł (mi do niczego się juz nie przyda) gwarantuje ze to ten:) Jakbyś był zainteresowany to napisz mi na PW albo GG:)

 

Co do elektryki to Ci nie pomoge bo u mnie to było zawsze sprawne, ale jeżeli chcesz to mam cały silnik praktycznie na części w tym koło magnesowe (magneto) i płytke twornikową z cewkami jka byś był zainteresowany to smiało możesz napisać to sie jakoś ugadamy dodam że wszystkie części były wymontowane ze sprawnego motoru znaczy sprwanego dopoki mi nie sieadł cylinder i tłok poza tym elektryka jest ok:)

 

Pozdro.

 

multimetr uniwersalny być morze ale niewiem jak to wygląda napiszcie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...