Skocz do zawartości

Treningi niemieckie na "torze" Poznań


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz racje. Format nazywa sie IBAN - http://pl.wikipedia.org/wiki/IBAN i dla Polski ma 28 znakow. Moga jeszczce potrzebowac kodu BIC/SWIFT "Twojego banku". Wtedy wychodzi 36. Polecam: http://typuje.pl/artykuly-kod-swift-bic-iban/3.html

 

 

tak, dzięki, już sobie poradziłem. ostro tam na nich najechałem i okazało się, że mieli jakieś problemu z PC (akurat...), ale podobno kaskę przelali :)

 

pozdro

qba

#56 LCRT

www.lcrt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostali niemieccy organizatorzy odwołali treningi w Poznaniu - właśnie dostałem maila:

 

{w narzeczu Goethego}

Leider müssen wir Euch mitteilen, dass unsere Termine 03.-04.07.2008 und 26.-29.08.2008 in Poznan/PL nicht stattfinden können.

Gründe hierfür sind nicht akzeptable und nicht vorhersehbare Auflagen seitens der Betreiber der Rennstrecke. Nicht nur eine Preiserhöhung für uns Veranstalter, sondern auch für die Teilnehmer, z.B. Campinggebühren, Aufstellen eines PKW oder eines Motorrad…, eine Phonbegrenzung, wo selbst ein Serienauspuff zu laut war, eine Fahrzeitverkürzung auf max. 6 Stunden pro Tag und vieles mehr veranlassten uns zur Stornierung dieser Termine.

Selbstverständlich werden gezahlte Beträge zurückerstattet, bzw. für andere Veranstaltungen verrechnet. Wir bitten Euch daher, uns kurz Bescheid zu geben.

Andererseits freuen wir uns, Euch einen Ausweichtermin auf der neu asphaltierten Strecke in Most/CZ anbieten zu können.

 

{wrócmy do Kochanowskiego}

w skrócie: treningi w 2 terminach nie moga się odbyć, powodem jest nieakceptowalna i nieprzewidziana postawa zarządcy toru - zarówno podniesienie ceny dla organizatorów ale także dla uczestników (ceny kempingu, wjazdu samochodu i motocykla), ograniczenie głośności - poniżej seryjnych norm oraz skrócenie czasu treningu do 6 godzin... bla bla...

propozycja: oddajemy kasę albo alternatywny termin na trening w Moście...

 

 

niech nam odbiorą Euro 2012 - będzie mniej wstydu...

Edytowane przez desmojaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie info dostałem:

 

 

25.04.2008 godz. 16.30 - TOR "POZNAŃ" - WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW AUTOMOBILKLUBU WIELKOPOLSKI

Zarząd Automobilklubu Wielkopolski zawiadamia swoich członków, że dnia 25 kwietnia o godz. 1630 w pierwszym terminie, a o godz. 1700 w drugim terminie w sali na Torze Poznań, 62-081 Przeźmierowo, ul. Wyścigowa 3 odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Członków Automobilklubu Wielkopolski.

 

PORZĄDEK OBRAD- między innymi

 

15. Aktualna sytuacja prawna dotycząca Toru „Poznań”.

16. Sprawa hałasu emitowanego z Toru „Poznań”.

17. Dyskusja, wolne głosy i wnioski.

 

19. Zakończenie.

 

 

Może jakas delegacja od nas ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rychło w czas. to za dwa dni..

 

a tak konkretnie to o co koledze chodzi ? Bo że termin przypada za dwa dni to dosyć jasno z kalendarza wynika ....

 

 

Koledzy są sędziami, więc jak czegoś się dowiem to zaraz napiszę.

 

 

Wysłałem maila z tym info do WMC, Ścigacz i Motogen - jak na razie tylko WMC się odezwał i obiecali zorganizwać ekipę na to spotkanie :)

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...