Skocz do zawartości

BUSE, czy to ubrania warte uwagi??


Rekomendowane odpowiedzi

Model Bormio. Naprawde znakomite wykonanie w stosunku do ceny. mega wygodne, zero przemakalności podczas jazdy w deszczu. Z Büse mam też kurteczke Locarno- przy temp ok 2-5stopni z podpinką pod spodem noszę tylko bluzke z dlugim rękawem.. po sezonie nie widac praktycznie jakichkolwiek śladów zuzycia

 

w lecie niestety w takich ciuszkach za goraco, dlatego planuje dokupić komplet Büse Sunday.. po opisie, zdjęciach i własnym doświadczeniu wiem, że moge zaufac tej marce :buttrock:

 

 

 

no i ja przy okazji pochwalę Tomka ze Sputnik-Team'u.. znakomity kontakt (zamówiłem ciuchy o jakoś w południe a następnego dnia o 12h00 cieszyłem się już spodenkami) Żeby nie było- sam chyba śmiga w ciuchach Büse na białej Hayabusie :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wczoraj,będąc przejazdem w Zgierzu,odwiedziłem firmę Sputnik-team.Byłem ciekaw jakości wyrobów firmy Buse.Bardzo rzeczowy i miły sprzedawca-Tomek.Pooglądałem,pomierzyłem i muszę stwierdzić ze są to solidnie wykonane rzeczy za całkiem niewygórowane pieniądze.Myśle,ze juz wkrótce stanę sie posiadaczem kurtki-

model Ancona,a nad spodniami sie jeszcze trochę zastanawiam ale chyba będzie to model Bormio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Choć nie jestem zwolennikiem ciuchów tekstylnych na początku sezonu kupiłem na letnie wypady komplet Buse Race spodnie i kurtkę. Moje spostrzeżenia:

 

1. Kurtka: słabe zamki a dokładnie suwaki szybko pękają, wstawki gumowe na barkach bardzo delikatne, pozostałe części ok!

2. Spodnie: słaby suwak w zamku często się rozgina i nie zamyka, dość słąba wentylacja pozostałe ok.

Podsumowując ogólnie polecam ale należy zwracać uwagę na wymienione elenenty szczególnie gumowe.

Potwierdzam też dobra opinię o sklepie sputnik-team.

pozdrawiam wszystkich!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Moim zdaniem jak najbardziej tak, przejechałem w spodniach Buse tekstylnych ponad 30tys km i nic się nie popsuło, jeździłbym w nich dalej ale kupiłem kombi skórzane.

www.bikepics.com/members/zawisza

 

Simson S51 > MZ ETZ150 > Kawasaki GPZ500s > Honda CBR600 F4 > Yamaha FZS 1000 Fazer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...