Skocz do zawartości

Wszystko o kawasaki klx 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz tutaj o Tuningu . A ja sie pytam o blokady.

No to pisze sprawdź dysze. Czy wg ciebie założenie większych dysz które pozwolą na "rozblokowanie" silnika to tunning?

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave, miał z was ktoś taki problem że przy szybkim dodaniu i odpuszczeniu gazu moto kopciło na czarno? Czy to objawa zużytych uszczelniaczy/trzonków zaworowych? Jaki koszt takiej naprawy?

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich, prosze o odpowiedz w temacie, ile oleju lać do silnika,kupić, klx 300 i jaki synt. czy półsynt.

Ilośc oleju powinna być napisana obok okienka do sprawdzania stanu. Do klx 250 1,5l dalej w servisówce czytamy że zalecany olej to klasa SE lub SF. Olej SAE10w-40; 10w-50; albo 20w-50. Myśle że do klx 300 będzie to samo. Pozdrawiam.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwolę sobie przerwać temat 250 na rzecz 300. Znalazłem na Allegro taką sztukę http://www.allegro.pl/item527459526_kawasaki_kx_300_99r.html Patrząc na zdjęcia i sugerując się ceną to wg was jest trup czy git maszyna ? Najbardziej martwi mnie ta owiewka UFO, już mi się wyrobił taki stereotyp że ludzie którzy kupują maszynę na ostrą katacje zmieniają przednią lampę i ognia w teren..

 

Cena jest raczej atrakcyjna bo inne chodzą po 8k a nówka sztuka chyba pod 20k. Ale wiadomo, w polsce okazji nie ma.

 

P.S Kamsel, jak Ty chcesz dogrzać świecę ? :) Jak masz dobrą regulacje to świeca zabarwi się na kakałko i git :) Chyba że chodzi Ci oto ile powinna pracować bez obciążenia, to tutaj użyj szukajki w dziale mechanika motocyklowa albo googli ;)

Edytowane przez shiningami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogrzać? Nie wiem :D coś tak na forum wyczytałęm. Co do tej owiewki to może ludzie kupują to z tego powonu że są tanie i wszędzie dostępne, co nie oznacza że dobre. Sam taką miałem.... ale kupiłem używaną od klx prawie nówke i szczerze powiem że jest o niebo lepsza od "streetfighterowych" :) Co do tego klx z linku to powiem że tanio gość chce. Jedź obejrz co i jak i dołącz do grona użytkowników klx'ów :D.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogrzać? Nie wiem :D coś tak na forum wyczytałęm...

 

Dobrze wyczytałeś....

Jak zakładasz nową święcę to dobrze odpalić moto i pojeździć aż silnik osiągnie normalną temperaturę (równocześnie świeca osiągnie roboczą temperaturę), a nie odpalić na chwilę i zaraz zgasić silnik, bo możesz już na tej świecy nie odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy klx ma jakieś słabe punkty w elektryce? Zginęły mi światła, wszystkie kable są ok ale nie wiem jak zabarać sie do dalszego sprawdzania. Jakieś wskazówki?

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...