Skocz do zawartości

Jak dobrze kupić nowego Intrudera M1800R2 ?


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Suzuki obniżyło ceny na swoje produkty i Intruder 1800 zaczął się do mnie bardzo uśmiechać. Nie mam jeszcze błogosławieństwa od kobiety (to jest ważniejsze niż kasa), ale jestem mocno zainteresowany.

 

Wiem, że są niezależni importerzy, ale primo po pierwsze różnica w cenie w tej chwili nie jest tak atrakcyjna jak przed obniżką, a primo po drugie boje się motocykla za prawie 50 kawałków (chcę jeszcze oparcie, gmole i szybę) z szemraną gwarancją. M1800R to jeszcze dość młody model i może (odpukuję) się okazać że ma choroby wieku dziecięcego.

 

Jak kupowałem nowe auta od Suzuki to dostałem w cenie alarm i jakieś nieciekawe dodatki. Ogólnie ekstrasów na jakieś 3% wartości faktury i wydaje mi się, że można lepiej. Dostałem jeszcze zapewnienie, że następne auto sprzedadzą mi z dużym rabatem, ale nie chcę auta tylko motocykl (a poza tym tego dealera już nie ma).

 

Czy ktoś może się podzielić tą wiedzą tajemną ile można "wyrwać" kupując nowego sprzęta od oficjalnego dealera?

 

Dostałem info jak negocjować o Yamahy. Dziękuję.

 

Brzmi nieźle i obiecująco, zle bardziej zależy mi na informacji o Suzuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś może się podzielić tą wiedzą tajemną ile można "wyrwać" kupując nowego sprzęta od oficjalnego dealera?

 

Dostałem info jak negocjować o Yamahy. Dziękuję.

 

Brzmi nieźle i obiecująco, zle bardziej zależy mi na informacji o Suzuki.

 

boje się że nikt Ci teraz za bardzo nie pomioże, właśnie z tego powodu, że ceny zostały obniżone. przed obniżką, można było liczyć na jakies 5% upustu, teraz nie wiadomo.

poproś o oferty w kilku salonach (i nie koniecznie tylko w twoim mieście) i targuj się, nie ma innego wyjścia.

Ja też planuje zmiane motocykla, ale będę (jeśli będę) to robił dopiero w czerwcu, więc na razie mi się nie śpieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że rozpocząłem temat czy do M1800R2 należy dokupić oparcie.....

 

Wszystkim wyrażającym troskę o oparcie w R2 wyjaśniam, że często zdarza się mi jeździć z dzieckiem, nie za dużym jeszcze i to dla niego to oparcie.

 

Orginalna szyba ma dość "kompaktowe" rozmiary, zresztą co do szyby nie jestem jeszcze pewien. Gmol orginalny jest mały i chyba z młodszego brata zdjęty, także gmol może będzie jakiś "hand-made" - niemniej będzie.

 

Poszperałem trochę z różnych zakamarkach forum i znalazłem info, że przed obniżką ktoś wyciągnął M1800R za 45 tysięcy. To brzmi obiecująco. Zwłaszcza, że obniżka jest od importera a negocjuje się z dealerem - dwie różne sprawy.

 

Jeśli ktoś dysponuje informacją o którą pytam w pierwszym poście, proszę niech się podzieli, może być na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej w sprawie taniego kupna intruza 1800 najlepiej z usa mój kumpel ze mna sprowadza nowe sztuki z usa do polski okolo 5 tygodni i masz teraz idzie intruza 1800 najnowszy model cruiser i yamaha road star 1700

 

w razie pytań na priv lub 889454502

 

duza roznica cenowa jest naprzykład vl 1500 10000 zł taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)z usa mój kumpel ze mna sprowadza nowe sztuki z usa(...)

 

Czy "mój kupmel ze mna" daje jakąś gwarancję na sprzęta?

 

Ja mam wątpliwości czy kupić od polskiego nieoficjalnego dealera z powodu gwarancji właśnie, a Ty proponujesz mi motocykl zza wody....

 

Inna sprawa, że napisałem o wersji R2, dość świeżej jeszcze. Nie wnikając już więcej w gwarancje rozwiej moje wątpliwości i napisz za ile można takie coś zanabyć za dolary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ujezdza r2, i jest bardzo zadowolony. Chorob, jak to nazwales wieku dzieciecego, nie doszukal sie. Co prawda na pierwszym przegladzie trzeba bylo podokrecac tu i uwdzie wydechy, ale tak to jest zadowolony.

 

Suzuki, w ogole jest bardzo restrykcyjne jesli chodzi o ceny i nie pozwala oficjalnym dealerom na obnizki. Jesli bedziesz bral u takiego to raczej staraj sie o gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...