Skocz do zawartości

Skradziony KTM LC4 400 SuperComp 1997r


marcinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich żałobnie...

 

Niestety zły sen stał się rzeczywistością... nocą 29/30 Marca z garażu na terenie byłej jednostki wojskowej w Kostrzynie nad Odrą, skradziono moje ukochane moto. Piszę na forum w nadziei że może ktoś natknie się na ten egzemplarz przy kupowaniu części lub całego motoru na jakiejś giełdzie czy aukcji, podaję więc więcej szczegółow:

 

- KTM LC4 400 1997 rok, wersja odchudzona Super Competition

- numer ramy: VBKEXD409VM315347

- cechy charakterystyczne: pęknięty (wzdłuż przy prawej krawędzi) tylny błotnik, pęknięty i wyłamany przy glebie kawałek plastiku między obudową reflektora i błotnikiem, nowiutkie opony, przód Michelin AC10, tył BULL Racing, brak oryginalnej śruby mocującej bak z przodu pod siedzeniem (zamiast tego plastikowe taśmy ściągające), motor był trochę pooklejany, co widać na fotkach:

 

FotkiSkradzionegoKata

 

Tak swoją drogą: cios dla psychiki posiadacza (byłego) po takim zdarzeniu jest miażdżący, bezsilność, złość i w końcu żal... Nie życzę nikomu.

 

Stworzyłem nowy temat ale może było by dobrze przykleić taki temat ze skradzionymi moto enduro/cross/quadami na stałe żeby każdy miał szansę (oby ich było jak najmniej) powiadomić forumową społeczność co być może przyczyni się czasami do odnalezienia przynajmniej części motocykla... A może chociaż jest szansa na przyklejenie mojego posta na jakiś czas tak żeby był dobrze widoczny, ciągle się łudzę że jakimś zbiegiem okoliczności to moto do mnie wróci - oby nie w 10% typu rama + manetki.

 

żałobnie pozdrawiam,

Marcinos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie chłopie, 1 post wystarczy a poza tym nie ten dział.

 

 

Nie miałem zamiaru wysyłać posta parę razy, po prostu wczoraj w nocy za każdym razem kiedy próbowałem wysłać posta server odpowiadał błędem, dzisiaj wszedłem żeby spróbowac znowu a tu proszę - jest!.

Jeżeli chodzi o dział to rzeczywiście jest taki temat na głownej stronie forum, ogólny, niestety zamknięty dłuuugi czas temu. Poza tym tu chodzi o motor enduro więc chciałem zawęzić grupę osób do bezpośrednio zainteresowanych.

Edytowane przez marcinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co czujesz mi kiedys ukradli cud malinke ete 251 - rok tyralem aby kupic inna "padline do jazdy" w ktorej wiecznie cos sie sypalo :/. Pewnie twok kat trafi gdzies na okoliczne wioski. Takim to najpierw polamal bym gnaty, a potem wywiozl do lasu i tam wywalil na golasa , bo milicja i tak im g..wno zrobi :/.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oglądał to moto wcześniej ?

Może się uda jeszcze znaleźć, oczywiście allegro.pl/ebay.pl/różne giełdy.

 

Nikt nie oglądał, przynajmniej z zamiarem kupna bo nie było na sprzedaż, oczywiście różni ludzie widzieli i wiedzieli że moto tam jest i że jeżdżę sobie, pewne jest że ktoś przyszedł celowo po moto bo to jedyne co zginęło, były tam też samochody, elektronarzędzia, skuter Peugeota itd - nic inngo nie wzięli tylko mojego KATa - więc albo ktoś rąbnął go na zamówienie albo z zazdrości żeby sobie pojeździć.

Nikłe szanse że się odnajdzie, jeżeli już nie leży w częściach to szansa się zwiększa, jak zostanie sprzedany w całości np na giełdzie to może za jakiś czas wypłynie na Allegro, eBay lub forum.

 

Staram się monitorować aukcje ale nie jestem w stanie tego robić na bieżąco więc jeżeli pójdzie w ciągu kilku godzin za KUP TERAZ to i tak nie zauważę ....

 

wiem co czujesz mi kiedys ukradli cud malinke ete 251 - rok tyralem aby kupic inna "padline do jazdy" w ktorej wiecznie cos sie sypalo :/. Pewnie twok kat trafi gdzies na okoliczne wioski. Takim to najpierw polamal bym gnaty, a potem wywiozl do lasu i tam wywalil na golasa , bo milicja i tak im g..wno zrobi :/.

 

Chciałbym go odnaleźć gdzieś w okolicznych wioskach, nawet już w niedzielę objeździłem okoliczne lasy i popularne miejsca nasłuchując dzwięków mojego tłumika i wyglądając żółtych plastików - niestety nic z tego, same Yamahy, jedno Suzuki.

Jak spotkam kiedyś gościa który na nim jeździ to nie będę nawet pytał od kogo kupił, nie ręczę za siebie... nakarmię kimś leśne mrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś ukradli motorynke. Jak się potem okazało ukradł ją sąsiad dwa domy dalej i sobie włożył silnik do swojego rometa. Jak ktoś to ukradł dla siebie to będzie on z najbliżyszej miejscowości. Jak to był lokalny złodziej to ludzie widzą, kto to jest. Tak było u mnie. Wszyscy wiedzieli kto kradnie tylko nie ja bo się świeżo sprowadziłem na tą wieś.

 

Rozgłoś poltkę, że chcesz kupić kata lc4 400 bez papierów lub na części. Może ktoś się dan nabrać. Plotka dużo czasami działa.

Edytowane przez lukasz_vip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szukałem do swojej maszyny płyty ochronnej pod silnik oraz pro-linku. I znalazłem. Części od wersji SC właśnie. Niestety kontakt z kolesiem się urwał. Ale wyglądało że koleś ma całe moto na części. Oczywiście nie chce tutaj rzucać jakiś oskarżeń ale tak do informacji podaje. Jak chcesz namiary na tego człowieka to napisz mi PW.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś ukradli motorynke. Jak się potem okazało ukradł ją sąsiad dwa domy dalej i sobie włożył silnik do swojego rometa. Jak ktoś to ukradł dla siebie to będzie on z najbliżyszej miejscowości. Jak to był lokalny złodziej to ludzie widzą, kto to jest. Tak było u mnie. Wszyscy wiedzieli kto kradnie tylko nie ja bo się świeżo sprowadziłem na tą wieś.

 

Rozgłoś poltkę, że chcesz kupić kata lc4 400 bez papierów lub na części. Może ktoś się dan nabrać. Plotka dużo czasami działa.

 

 

Tak, też mam takie przeczucie że to ktoś z mojego miasteczka, nie wiem tylko czy dla siebie (raczej głupota by to była bo szybko by się sypnęło) czy na części np. na zamówienie. Poczekamy, zobaczymy - chyba że jakiś cud się zdarzy i policja go znajdzie...

 

pozdro

 

Siema. Szukałem do swojej maszyny płyty ochronnej pod silnik oraz pro-linku. I znalazłem. Części od wersji SC właśnie. Niestety kontakt z kolesiem się urwał. Ale wyglądało że koleś ma całe moto na części. Oczywiście nie chce tutaj rzucać jakiś oskarżeń ale tak do informacji podaje. Jak chcesz namiary na tego człowieka to napisz mi PW.

Pzdr

 

Dzieki za cynke, sprawdzilem to (w sumie widzialem go juz duzo wczesniej na Allegro szukajac czesci) i to raczej nie mój motor jest w ofercie :)

Dzięki za czujność, sprawa cały czas aktualna więc rozglądaj się gdybyś szukał części do swojego Kata.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalalazłem w twojej miejscowosci chłodnice ktoś sprzedaje od lc4 za 100zl ale wyslalem ci juz pw

 

Temat wreszcie sprawdzony, troche to trwało ale nie chciałem nikogo spłoszyć - okazało się że to uczciwy chłopak, ma LC4 620 z 1996, zatarł go jakiś czas temu, kupił trochę nowych części i remontuje, w międzyczasie sprzedaje jedną ze swoich chłodnic.

Generalnie jak dostałem ten namiar od Ciebie to się we mnie zagotowało, myślałem że już jestem tuż tuż :)

 

Wielkie dzięki za czujność rafael, sprawa jest cały czas aktualna, więc apel do wszystkich, jakbyście coś gdzieś wiedzieli podejrzanego co może być związane z moim moto to dawajcie proszę znać.

 

Pozdrawiam.

 

P.s. Apropo Twojego avatara, udało się bezboleśnie wylądować? Bo groźnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...