Skocz do zawartości

HUSQVARNA WR / WXE 50


Rekomendowane odpowiedzi

ciężko cokolwiek powiedzieć na temat awaryjności itp bo zapewne nikt na forum nie miał zadnej stycznosci z tym moto. Najpierw zadzwoń do jakiegoś przedstawiciela husqwarny o ile w końcu jest takowy w Polsce wreszcie i dowiedz sie o dostępność części. Wygląda super prawie jak dorosły motocykl. Jeśli to jest coś na wzór HM CRE to musisz się niestety liczyć z tym ze silniczek jest dość mocno wyżyłowany i może wymagać częstego serwisu i dbania. Jak części będą to ja bym w to wszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobny do WR 125 :lalag:)

 

"tylko 20 takich motorków wychodzi rocznie." - po części to chyba tylko do serwisu ;)

 

 

ciężko cokolwiek powiedzieć na temat awaryjności itp bo zapewne nikt na forum nie miał zadnej stycznosci z tym moto.

---ciach---

Jeśli to jest coś na wzór HM CRE to musisz się niestety liczyć z tym ze silniczek jest dość mocno wyżyłowany i może wymagać częstego serwisu i dbania. Jak części będą to ja bym w to wszedł.

 

Silnik: minarelli am6

 

Gaźnik: dellorto 19mm

 

Cylinder: aluminiowy nicasil parmakit,

 

Podwójna chłodnica.

Pozdrawiam.

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiam się nad Honda HM 50, a tą Husqvarna... Chce kupić jak najmocniejszą 50, bo na 125 rodzice sie nie zgodzą... Dzwoniłem do tego gościa i mówi, że nic się nie psuje itd. Tylko dziwi mnie to ze 50 ccm ma 2 chłodnice, pierwszy raz sie z tym soptkałem. Czyli z tego co mowicie części powinny być? To części z każdego am6 powinny pasoawć do tego, to może nie będzie tak źle... Jeszcze zadzwonie i pogadam. Zalezy mi żeby moce w miare było... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladny motorek, jakbym sprzedał sende to sam bym sobie o takiego popytał :icon_biggrin:

jakoż ze jest to minarelli am6 to części do silnika jest masa.

Będą pasowąć od np. : Derbi senda, aprilia rx 50, yamaha dt 50 itd....

senda niema am6 ...

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...