Skocz do zawartości

XII Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Rock Blues i Motocykle


radar96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I co wyszło z tej 20? Wielkie G. Ale przynajmniej posłuchałem dobrej muzy w amfitatrze /Mr. Blues/, kto nie był i nie słyszał, ma czego żałowac. :icon_twisted:

 

Witam. To pewnie siedzielismy obok siebie. Ja bylem z zonkä i z jeszcze jednä parkä. W piätek za 5min godz. 20.00 a w sobote troche dluzej na koncercie, i zonce z plecaka wystawaly dwie strzelby kupione na straganie obok (dla synköw). To pozostaje nam anonimowosc przed komputerem. Impra CZAD. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To pewnie siedzielismy obok siebie. Ja bylem z zonkä i z jeszcze jednä parkä. W piätek za 5min godz. 20.00 a w sobote troche dluzej na koncercie, i zonce z plecaka wystawaly dwie strzelby kupione na straganie obok (dla synköw). To pozostaje nam anonimowosc przed komputerem. Impra CZAD. Pozdro

 

Pierwszy rzad z prawej w amfiteatrze ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To pewnie siedzielismy obok siebie. Ja bylem z zonkä i z jeszcze jednä parkä. W piätek za 5min godz. 20.00 a w sobote troche dluzej na koncercie, i zonce z plecaka wystawaly dwie strzelby kupione na straganie obok (dla synköw). To pozostaje nam anonimowosc przed komputerem. Impra CZAD. Pozdro

Siedzieliśmy z Grzeno w pierwszym rzędzie przy samym przejściu, dokładnie naprzeciwko sceny a obok mnie siedział koleś w niebieskiej pidżamie :)

Ja miałem na sobie spodnie wojskowe w pustynnym kamuflarzu i taki sam kapelusz.

Edytowane przez shipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzieliśmy z Grzeno w pierwszym rzędzie przy samym przejściu, dokładnie naprzeciwko sceny a obok mnie siedział koleś w niebieskiej pidżamie :icon_eek:

Ja miałem na sobie spodnie wojskowe w pustynnym kamuflarzu i taki sam kapelusz.

 

No tego kolesia w pidzamie (i boso) to chyba wszyscy widzieli - dobry znak rozpoznawczy :cool: Pozdro

 

Pierwszy rzad z prawej w amfiteatrze ?

 

Tak - tam tez siedzielismy. przejzalem teraz fotki i pewnie "my" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez fajnie sie bawilismy :)

ale

troszke za mało miejsca na namioty, i park maszyn(przez to ze strszny tłok najechałem na nie zabezpieczona studzienke i pekł mi blok silnika)i jesli chodzi o ochrone to powinna byc do konca a nie park maszyn w niedziele PUSTY,a ludzie robia i zabieraja co chca!

A RESZTA OKI ,mysle ze na LUBNIEWICE TEZ SIE WYBIERZEMY :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ciekawe zjawisko na tym zlocie. Każdy z 4um, kogo tam spotkałem /rozpoznałem/ jakoś nie pałał gorącą chęcią napicia się ze mną piwa... Czyżbym był zbyt mało namolny? Cóż, nie zwykłem narzucac swej osoby innym. Szczęśliwie znam jeszcze dużo ludzi spoza 4um. Tak czy siak, impreza była udana jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No impreza kozacka tylko mam teraz LEKKIE :banghead: :evil: luki w pamięci . W naszym przypadku mieliśmy dosyć ostre "starcie " z ochroną . Swoją drogą z tą ochroną zauważyłem ciekawostkę - ochroniarzom obszytym w połowie (taki giermek-kandydat) dużo bardziej "woda sodowa uderzała do głowy" niż pozostałym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ciekawe zjawisko na tym zlocie. Każdy z 4um, kogo tam spotkałem /rozpoznałem/ jakoś nie pałał gorącą chęcią napicia się ze mną piwa... Czyżbym był zbyt mało namolny? Cóż, nie zwykłem narzucac swej osoby innym. Szczęśliwie znam jeszcze dużo ludzi spoza 4um. Tak czy siak, impreza była udana jak najbardziej.

 

Witam. Ja zadnego z 4um nie spotkalem (widocznie za krötko tu jestem). Napisz , na jaki nastepny zlot jedziesz to sie razem piwa napijemy. :bigrazz: Pierwszy raz bylem w bunkrach extra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja zadnego z 4um nie spotkalem (widocznie za krötko tu jestem). Napisz , na jaki nastepny zlot jedziesz to sie razem piwa napijemy. :clap: Pierwszy raz bylem w bunkrach extra. :eek:

Teraz to chyba dopiero zlot bahusa we wrześniu, no chyba że będzie jakiś w sierpniu nad morzem, kiedy będę się tam kręcił. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba dopiero zlot bahusa we wrześniu, no chyba że będzie jakiś w sierpniu nad morzem, kiedy będę się tam kręcił. :clap:

 

Na Bachusa jedziemy na bank. A nad morze tez lecimy - 21.08

 

6th Polish HOG West Coast Rally

 

Zapraszamy serdecznie na szósty zlot Harley-Davidson organizowany przez Warsaw Chapter Poland w szczycie sezonu turystycznego nad polskim morzem - w perle Bałtyku - Kołobrzegu.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Bachusa jedziemy na bank. A nad morze tez lecimy - 21.08

 

6th Polish HOG West Coast Rally

 

Zapraszamy serdecznie na szósty zlot Harley-Davidson organizowany przez Warsaw Chapter Poland w szczycie sezonu turystycznego nad polskim morzem - w perle Bałtyku - Kołobrzegu.

 

Hejka- nareszcie jest :clap: zostaje więc tylko trzymać kciuki za pogodę :lalag:

no i :) na Kołobrzeg :clap: :banghead:

 

Łagów zaliczony tylko teraz czekać na następny rok :wink:

Pozdrowionka dla tych co byli i się tak samo świetnie bawili :icon_mrgreen:

Edytowane przez Kinga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam złe wieści co do Łagowa w przyszłym roku. Tegoroczny zlot był chyba ostatnim w Łagowie ponieważ imprezka rozrosła się ogromnie i tak jak koledzy zwrócili uwagę wyżej - brak miejsca.

W przyszłym roku odbędzie się chyba w Lubniewicach.

Władze Lubniewic są bardziej przyjazne motocyklistom i jest więcej miejsca na cokolwiek.

Ale myślę że to już nie będzie to co w Łagowie - 12 lat takich imprez, przeżyć, spotkań, rozczarowań.

Najważniejsze że pozostaną wspomnienia.

A jeszcze co, w drugi weekend września prawdopodobnie będzie organzowane zakończenie sezonu w Lubniewicach przez 96 MC z Łagowa. Ale to jeszcze nic pewnego.

Do zobaczenia w Lubniewicach jak nie w tym roku to może w przyszłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...