Skocz do zawartości

600RR Movistar 2006r. - problem z odpaleniem


kaczy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moto normalnie odpalało a dzisiaj coś jej odje**ło, rozrusznik i pompa chodzi i tylko lekki dymek z wydechu wylatuje. Bezpieczniki są ok. Mogło zalać świece?? Proszę o pomoc i z góry dzięki.

Edytowane przez kaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze mogło.. Mialem cos podobnego w Swojej Hondzie.. Normlanie smigalem potem wstawilem do garazu rano wyprowadzam maszyne a tu Zonk... Lekki dymek z wydechu i nic po za tym. Wykreciłem swiece , szczoteczka i bylo ok (ale i tak je wymieniłem na nowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc i z góry dzięki.

Wiem ze pytanie moze nie za bardzo ,ale na peno jedo z podsawowych - paliwo kolego masz??

 

A może to HISS ? Proponował bym na niego baczną uwagę zwrócić. Spróbować innego kluczyka, sprawdzić połączenia tego elementu.

eeee nie no co ty, no chbya ze moto powypadkowe to diabeł wie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to HISS ? Proponował bym na niego baczną uwagę zwrócić. Spróbować innego kluczyka, sprawdzić połączenia tego elementu.

 

Połączenia są ok, kluczyki są dwa i na oby dwóch tak samo - nie pali, z dnia na dzień moto po prostu zdechło... :/

 

 

Wiem ze pytanie moze nie za bardzo ,ale na peno jedo z podsawowych - paliwo kolego masz??

eeee nie no co ty, no chbya ze moto powypadkowe to diabeł wie.

 

pzdr

 

No oczywiście, że paliwo jest, pompa pompuje paliwo, było sprawdzane wczoraj... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było coś na forum, że nie paliło komuś moto bo mu się odpowietrzenie zbiornika zatkało...

... Ale skoro sprawdzałeś że paliwo pompuje, poza tym cos by chwycił. Niemniej jednak możnaby zrobić jeszcze próbę odpalenia moto przy otwartym wlewie Paliwa.

Kolejne kroki jakie ja bym podjął to rozpinanie newralgicznych połączeń elektryki i profilaktyczne czyszczenie styków, zaczynając od "komputera", tj modułu sterującego, styki bezpieczników - wszystko. Oglądnąć przewody - zwłaszcza jak moto było już przez kogoś rozbierane. Może gdzieś zdarło, albo przytopiło izolacje i jest przebicie. Elektronika trzyma moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz sie przyznaj gdzie tankowałeś :biggrin: .Mozesz miec sporo syfu w zupie.

 

A to moto jeszcze nie na gwarancji?

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było coś na forum, że nie paliło komuś moto bo mu się odpowietrzenie zbiornika zatkało...

... Ale skoro sprawdzałeś że paliwo pompuje, poza tym cos by chwycił. Niemniej jednak możnaby zrobić jeszcze próbę odpalenia moto przy otwartym wlewie Paliwa.

Kolejne kroki jakie ja bym podjął to rozpinanie newralgicznych połączeń elektryki i profilaktyczne czyszczenie styków, zaczynając od "komputera", tj modułu sterującego, styki bezpieczników - wszystko. Oglądnąć przewody - zwłaszcza jak moto było już przez kogoś rozbierane. Może gdzieś zdarło, albo przytopiło izolacje i jest przebicie. Elektronika trzyma moim zdaniem.

 

W sumie masz rację, ale myślisz, że to realne w tak młodym motocyklu? No chyba, że go jakiś angol trzymał okrągły rok pod chmurką...

 

A jak wygląda zalewanie się świeć w silniku na wtrysku? Bo w tej sprawie jestem zielony. To jest realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...