Skocz do zawartości

Gdzie garażujecie maszyny ?


MadaQuada
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od niedawna mieszkam w W-wie na Bemowie (studia), a chciałbym przyprowadzić do stolicy swoja maszyne. W tym miejscu chciałem spytać się tubylców, gdzie trzymają/garażują swoje maszyny ? Bo ogólny obraz dzielnicy wygląda tak, że mamy tu parkingi strzeżone (lub też nie) poodgradzane siatkami, a mocno średnio podoba mi się pomysł trzymania motocykla pod chmurką cały rok(sezon) - szkoda chromów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od niedawna mieszkam w W-wie na Bemowie (studia), a chciałbym przyprowadzić do stolicy swoja maszyne. W tym miejscu chciałem spytać się tubylców, gdzie trzymają/garażują swoje maszyny ? Bo ogólny obraz dzielnicy wygląda tak, że mamy tu parkingi strzeżone (lub też nie) poodgradzane siatkami, a mocno średnio podoba mi się pomysł trzymania motocykla pod chmurką cały rok(sezon) - szkoda chromów.

 

Ja trzymam na garazach, okolice ulicy Zachodzacego Slonca. Bez ogrzewania, ale prad jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się przyłączam do pytanie. Poszukuję miejsca na motorek, ewentualnie na 2, 3 lub 4 sprzęty, może byćcały garaż czy coś w tym stylu w okolicach Wat-u.

 

 

No mi tez okolice WATu ewentualnie moglyby odpowiadac [od strony radiowej]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

z tego co wiem do wynajęcia są garaze na ul. Himalajskiej na bemowie od Wojskowej Agencji Mieszkaniowej. (pracowałem tam kiedyś) www.wam.net.pl koszt wynajęcia to ok 100pln netto z prądem

nie wybierajcie tylko tych w drugim parterowym rzędzie od Zachodzącego Słońca bo jest nierówny teren i zalewa boksy a dachy są do naprawy (szkoda sprzętu)

 

jakby co to pytajcie dalej

 

ja szukam kogoś żeby nawet na spółkę wynajmować na Wrzecionie

jeżeli ktoś ma miejsce to proszę o newsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]

ja szukam kogoś żeby nawet na spółkę wynajmować na Wrzecionie

jeżeli ktoś ma miejsce to proszę o newsa

Poszukaj na stronie Urzędu Dzielnicy Bielany.

Na jesieni były organizowane przetargi na boksy garażowe dla motocykli. Sam wynająłem z kumplem taki boks. Wyszło nam 55zł/mieś. z prundem :buttrock:

 

Na wrzecionie, pamiętam, były boksy przy wrzecionie 41 w okrąglaku.

 

Generalnie zerknij na stronę Urzędu

złap za telefon i dowiedz się dokładnie, na pewno można wynająć bez przetargu, po cenie wywoławczej.

zdroofko

Daszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na stronie Urzędu Dzielnicy Bielany.

Na jesieni były organizowane przetargi na boksy garażowe dla motocykli. Sam wynająłem z kumplem taki boks. Wyszło nam 55zł/mieś. z prundem :biggrin:

 

Na wrzecionie, pamiętam, były boksy przy wrzecionie 41 w okrąglaku.

 

Generalnie zerknij na stronę Urzędu

złap za telefon i dowiedz się dokładnie, na pewno można wynająć bez przetargu, po cenie wywoławczej.

 

było by miodzio

jutro dzwonię

thx

 

a jaka jest powierzchnia takiego garage??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...