Skocz do zawartości

Problem z gaźnikiem. Jak połączyć:]


Sidi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z gaźnikiem ma on wiele otworów a otwory te sa pozaślepiane ( poakzuje to w dołaczonych fotach) moto nie chodzi równo to na 100% wina gaźnika. Może ktoś wie jak połączyc te otwory ze sobą.

był bym wdzieczny

foty:

na czerwono zaznaczone sa zaslepione otwory. na foto nr 3 jest otwor nie zaslepiony od komory pływakowej.

NR1

NR2

NR3

 

 

 

 

 

Jeszcze foto takiego samego gaxnika z allegro:

KLIK GAXNIK Z ALLEGRO

 

foty robilem telefonem przy latarce :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DR jest to 4t :D mam tez taki gaźnik membramowy z elektrycznym ssaniem na nim ładnie chodzi ale nie miesci sie miedzy filter a cylinder. niekiedy z jakiegos zaślepienia sączy sie paliwo i wtedy moto nie pali:/

A jeśli chodzi ze moto źle chodzi:D (ale zarymowałem) no to jak jade to nie moge mu odkrecic bo jakby nie dostawal paliwa tak nagle go zamula i nagle wystrzal i leci jak głupi :icon_razz: A na postoju nierówno chodzi. to nie jest wina mieszanki napewno. np chodzi puk puk puk puk puk po chwili zmienia troche obroty itp :smile:

Ile razy juz ten gaźnik wykrecalismy stan na plywaku , iglice podnosilismy/opuszczalismy itp. po zrobionym "zabiegu: normalnie cud miód chodzi , a po 2-3dniach (d*pa z jazdy) nie odpali. jeszcze ten gaźnik nie ma ssania :buttrock: to zapalic go to męka jest , tymbardziej ze mam nieogrzewany garaż.

 

 

P.S

jak odpali to nagram filma jak chodzi. Te otwory musza byc jakos połączone , bo pozaślepiane nie mogą być ( ja tak myśle)

 

 

Adam licze na twoją pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozaslepiane sa fabrycznie, to otwory technologiczne niezbedne przy montazu gaznika, ktore potem sa zaslepione.

Jezeli silnik po czyszczeniu chodzi OK, a potem znowu cos sie psuje, to albo niedokladnie czyscicie, albo masz brudny zbiornik z ktorego syf przedostaje sie do gaznika.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie chłopak pokazał gaxnik od 2T zamontowany w 4T. Ktoś zaślepił przewody olejowy i podciśnienia(jak widać na fotkach śrubami;|). Gaźniki moze łapać lewe powietrze.

 

Doradzić moge koledze tylko jedno weź zakup jakis tani chiński gaźnik od skutera 4T. MA mebrane, ssanie elektryczne, jest prosty w regulacji i tani. Nie ma z nim wiekszych problemów, z doborem odpowiedniej dyszy też nie powinno go byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...