Skocz do zawartości

tanie buty sportowe


Rekomendowane odpowiedzi

no koledzy.... nie straszcie mnie że NB101 to takie g**no. Niedawno je kupiłem i jak narazie jestem z nich zadowolony (wygladają normalnie i powinno być ok), ale jak piszecie że sie zaraz rozwalą to aż mnie zadziwia, żeby się nie okazało że za rok bede musiał kupić inne :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no koledzy.... nie straszcie mnie że NB101 to takie g**no. Niedawno je kupiłem i jak narazie jestem z nich zadowolony (wygladają normalnie i powinno być ok), ale jak piszecie że sie zaraz rozwalą to aż mnie zadziwia, żeby się nie okazało że za rok bede musiał kupić inne :wink:

Słuchaj jak dostałem paczkę i patrzę na te buty to też powiedziałem, ale świetne...

Teraz mam już popękane w paru miejscach... :icon_mrgreen:

Ogólnie wyglądają na zajechane :icon_eek: a jestem osobą, która dba o rzeczy... :bigrazz:

 

Jestem na etapie szukania nowych i myślę o Alpinestars SMX-R z USA, bo wychodzą ok. 600zł :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl ze przez oszednosc 400zl mozesz noge stracic... Zapozycz sie nawet u kolegow!! Stac Cie na moto to i stac Cie na buty... Pomysl jak pozniej nie bedziesz mial stopy to bedziesz sobie wmawial ze glupi blyes bo szkoda bylo CI 4 stówek!!

 

Jeżeli Ci urwie noge, to buty za 2000zł będą tyle warte co te za 400. Buty za 400-500zł na pewno w dużym stopniu ochronią naszą nogę. A co do pozyczki, to każdą trzeba spłacić, więc Twoje porady są chyba nie na miejscu. Pomyśl sobie, że może go stać na motocykl, ale np na motocykl za kilka tysięcy, a nie na CBR f4 za kilkanaście jak nie kilkadziesiąt tysięcy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz kasiatych starych to nie dziwne że nie narzekasz, ale nie wszyscy mają tak dobrze jak ty. Więc jak ktoś podaje górną granice to poradz a nie żeby dozbierał, tyle ma kasy i już.

Pieniądze z d**y nie wyrastają.

 

Co do szosowych bucików nie stety się nie znam, więc nie pomoge.

pzdr

Edytowane przez kornol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na buty zarobisz w miesiac:) Sam na to zarabiam bo niestety mama mojego hobby nie popiera. Prosty rachunek ma 400zl - 400zl w miech musi zarobic... Skoro jest studentem to na pewno ma chociaz jeden dzien wolnego... Nawet niech z gratki wezmie ogloszenie i pomoze przy jakiejs przeprowadzce... No i caly weekend moze popracowac. Sa rozne oferty dla studentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam w koncu jakie buty kolega wybrał za 400zł? Pytam bo w ubiegłym tygodniu oglądałem obuwie na motocykl i doszedłem do wniosku że na buty, które nie będą wygladały jak zwykłe kozaki z naszywkami i odrobina plastiku trzeba wydac ponad 600zł. Nie rozumiem skąd takie ceny bo jakość jest mierna, w porównaniu np. do butów typowo turystycznych czy nawet wojskowych z górnej półki. Porównałem ceny butów na motocykl z cenami butów do turystyki wspinaczkowej i butów wojskowych. To co ogladałem we Wrocławskich sklepach w cenie do 500zł to po prostu lipa. Z wygladu jeszcze w miare wyglądaja Nitro nb 101, ale one sie po prostu drą, ostatnio nawet na allegro widziałem te buty z uszkodzeniami. Tam szwy nie puszczają ale materiał jest tak lipny że to sie musi drzec jak stara k-wa.

Po opini kolegi odnoście Nitro nb 40, również je przymierzyłem ale nie oszukujmy sie to jest zwykły but Przyznam że do tej pory jeździłem w obuwiu typu wosjkowego i jesli chodzi o wygodę w poruszaniu się, czy nawet usztywnieniu stopy są lepsze i tańsze. Co w takim razie Wy wybraliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tobą, ceny to są żywcem z kosmosu za co sobie oni każą płacić taką kase za kilka plasitków, chce kupić używane apliny smx plus jak gość spuści do 500zł w innym wypadku zastanawiam sie nad butami wojskowymi ps. gdzie takowe we wrocku można przymieżyć

jak to z bezpieczeństwem wydaje mi sie że jest lepiej niż adidasy a skóra wytrzyma szlif a że jeżdże turystynie to dadzą rade,

ale podobno są problemy z wyczuciem skrzyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smx plus jak dla mnie najlepszy but na rynku. 100% polecam.

 

z tanszych masz smx4. koledzy maja i sa bardz zadowoleni. sidi B2 tez ok. sorka ale 200zł dozbierasz.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podobno są problemy z wyczuciem skrzyni

 

no są... trzeba sie troche pogimnastykowac, zwłaszcza jak mają czub podbity blachą,

zastanawiam sie nad kupnem jednak typowo motocyklowych butów, ktore dodatkowa mają naszytą ochrone w miejscu styku z dzwignią, no i kilka ekstra ochraniaczy

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz tanie buty, to germania, ja mam buty stamtąd kosztowały mnie 200 zl + przesyłka, a jest membrana coolmax, sporo wzmocnień itp, buty firmy noname :banghead: , bardzo wygodne, ciekawe ile wytrzymają, narazie przejechałem w nich około 1000km i nie widać śladów zużycia

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie zbieram kase ;)

chcial by sobie zakupic cos takiego:

 

http://moto.allegro.pl/item336495967_alpin...ja_rozm_44.html

 

albo

 

http://moto.allegro.pl/item332650106_sidi_..._rozmiary_.html

 

tylko u nas w sklepie te buty kosztuja powyzej 1000 :lalag:

dlatego szukam gdzie mozna je przmierzyc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...