Skocz do zawartości

tanie buty sportowe


Rekomendowane odpowiedzi

właśnie kończe kompletować mój pierwszy ubiór i brakuje mi butów a że strasznie sie z kasą przejechałem to mam problem miały być sidi vertigo i chciał bym kupić butki do 400zł wygodne a wybór jest chyba tylko ograniczony do probikera speed, speedstar może coś innego ?

 

prosze nie piszcie żebym dozbierał kasy budżet przekroczyłęm o 2k zł :icon_mrgreen: a jestem studentem

Edytowane przez finalcell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kończe kompletować mój pierwszy ubiór i brakuje mi butów a że strasznie sie z kasą przejechałem to mam problem miały być sidi vertigo i chciał bym kupić butki do 400zł wygodne a wybór jest chyba tylko ograniczony do probikera speed, speedstar może coś innego ?

 

prosze nie piszcie żebym dozbierał kasy budżet przekroczyłęm o 2k zł :( a jestem studentem

 

Zbieraj dalej ! Lepiej kupic raz a porzadnie. Tanie buty rolzeca sie i za kilka miechow kupisz znowu ;) Tez jestem studentem Turiystyki i Rekreacji i nie narzekam ;)

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to możesz na allegro kupić NITRO NB101 za 330pln już są, ale decyzja należy do ciebie. Na forum znalazłem kilka pozytywnych wypowiedzi na ich temat (negatywnych również) i sam oczywiscie tez zainwestowałem w takie tylko jak narazie nie mam okazji przetestowac, bo ciagle deszcz ze śniegiem za oknem i na kombi czekam ale w czwartek juz będzie i wtedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj dalej ! Lepiej kupic raz a porzadnie. Tanie buty rolzeca sie i za kilka miechow kupisz znowu :) Tez jestem studentem Turiystyki i Rekreacji i nie narzekam :icon_razz:

 

To fajnie, że Ci się dobrze wiedzie, ale autor tematu napisał jasno, że do 400zł i koniec, bo tyle ma sianka. Ja pierwsze buty kupiłem za 150zł 2 lata do tyłu i dalej są całe, tylko że nie mają wstawek z ochraniaczami. Teraz planuje kupić te http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....products_id=459

albo te http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=9721

Jakby buty za 400zl mialy sie rozwalic po 3 miechach to nikt by ich nie kupował i produkowaliby tylko te za 2tys;p

 

Pozdrawiam:)

Edytowane przez thomek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitro nb101 akurat słyszałem, że pękają na kostkach

 

natomiast ja mogę polecić buty Nitro NB40, nie wyglądają może rasowo, ale są wygodne, i na przykładzie znanego przypadku (dzwon na lotnisku) też bezpieczne, co prawda z butów nie wiele zostało, ale noga cała

 

no i cena, spokojnie kupisz je w cenie między 300 a 350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitro nb101 akurat słyszałem, że pękają na kostkach

 

natomiast ja mogę polecić buty Nitro NB40, nie wyglądają może rasowo, ale są wygodne, i na przykładzie znanego przypadku (dzwon na lotnisku) też bezpieczne, co prawda z butów nie wiele zostało, ale noga cała

 

no i cena, spokojnie kupisz je w cenie między 300 a 350

 

 

heh .. też chciałem kupić te buciki ale kolega mi odradził . Mówił mi ze się sypią ;) Jesli się na nie zdecydujesz to daj znać czy wszysko z nimi ok :crossy:

 

Mi się osobiście podobają te NITRO co kolega dał w jeszcze wczesniejszym poście ( stylistycznie o wiele ładniejsze od NB40 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh .. też chciałem kupić te buciki ale kolega mi odradził . Mówił mi ze się sypią :) Jesli się na nie zdecydujesz to daj znać czy wszysko z nimi ok :)

 

Mi się osobiście podobają te NITRO co kolega dał w jeszcze wczesniejszym poście ( stylistycznie o wiele ładniejsze od NB40 )

 

Nb101 znam 2 przypadki na 3 że pękały na kostkach natomiast nb40 mam i przeżyły wiele jazdy i zlotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl ze przez oszednosc 400zl mozesz noge stracic... Zapozycz sie nawet u kolegow!! Stac Cie na moto to i stac Cie na buty... Pomysl jak pozniej nie bedziesz mial stopy to bedziesz sobie wmawial ze glupi blyes bo szkoda bylo CI 4 stówek!!

Edytowane przez Artemor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zakupilem za 339zl nitro nb40. Troche juz w nich pojezdzilem sa wygodne. A czy mi sie rozpadna czy nie to napisze po sezonie :buttrock: wygladaja fajnie i dosc solidnie w kazdym badz razie ale faktycznie jakos specjalnie nogi nie usztywniaja wiec jesli o bezpieczenstwo to raczej slabo.( ale i tak lepsze niz jazda w jakis adasiach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak

1. nitro odpada z założenia te 101 wyglądają ładnie ale jak mówicie że sie łamią a te 40 to jak kalosze

2. oglądam ogladam wyszukałem jeszcze

http://moto.allegro.pl/item331693877_cacko...sylka_free.html

http://moto.allegro.pl/item333259269__nowe..._wyprzedaz.html

 

oba buty wydają mi sie rozsądne jeszcze jutro jade do intermotors coś poprzymieżac, wydaje mi sie że z tych dwóch jest co wybrać co byście wybrali :]

 

ps. ogólnie to ciągle nie mam zaufania to tych butków ochronią mnie one przed zmiażdrzeniem stopy ? bo to co przymieżam to wydaje mi sie że lekko usztywniony but ze ślizgaczami :> nie to co enduro z ciekawości przymieżałem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osobiście buty Nitro i jak na razie sobie chwalę, przede wszystkim są bardzo wygodne co jest ważne przy wypadach bo wyobraź sobie że jedziesz z kumplami na dalszy wyjazd, musisz zostawić moto i przejść kawałek na nogach żeby coś zobaczyć.

Życzę powodzenia w czysto sportowych, no chyba że wsiadasz na moto jezdzisz i zaraz odstawiasz moto do garażu.

Bierz pod uwagę też wygodę. :icon_mrgreen:

Jeżeli chodzi o te dwie propozycje to polecam Vanucci, jest to naprawdę porządny but tylko są bardzo wąskie, jeżeli nie masz szerokiej nogi to naprawdę warto. :icon_mrgreen:

Nie słyszałem nic o Oxtarach więc na ich temat się nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Nitro NB101 i radzę je omijać z daleka :bigrazz:

 

- podeszwa się rozlatuje

- pękają

- jeszcze parę rzeczy można by znaleźć na nie :)

 

To tyle po przejechaniu w nich 5500km :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...