Skocz do zawartości

Test tysiąców z 2008 roku


Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że na żadnym do końca nie będzie wygodnie i fajnie. Od tego są turystyki a nie sportowe litry. A poz tym co jest do cholery :icon_rolleyes: Jak sport to sport... Bez kompromisów :icon_razz:

 

 

Święta prawda , na sporcie się zbyt długo nie usiedzi ,ze względu na nienaturalną pozycję ;) .

Na turystyku można się za to relaksować ;) :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że na żadnym do końca nie będzie wygodnie i fajnie. Od tego są turystyki a nie sportowe litry. A poz tym co jest do cholery :icon_rolleyes: Jak sport to sport... Bez kompromisów ;)

Bez kompromisow to jest RC 211V. A te motocykle, na pewno stworzone nie sa do calodniowych wedrowek, ale i tak w wiekszosci beda uzywane na zwyklej szosie. I tu jedne okaza sie lepsze od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pozycji na sporcie trzeba się przyzwyczaić, na początku faktycznie będą bolały nadgarstki i stawy kolanowe, ale po 2 -3 tygodniach juz nic nie będzie bolało i można na sporcie czuć się całkiem swobodnie i relaksująco.. sam TLem zaliczyłem Szkocję i czułem się lepiej po takiej trasie niż po pokonaniu trasy z Białegostoku do Londynu na moim Transalpie... Tak więc jak najbardziej sportowe maszyny nadają się na drogi i do użytku codziennego jak i na długie wypady w pojedynkę ...jedyny warunek żeby poczuć pełną satysfakcję i komfort, to przyzwoite nawierzchnie dróg po których będziemy się poruszać...a u nas z tym póki co tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...