Skocz do zawartości

kupno jednosladu


sweed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taka sprawe, najlepiej do osob obeznanych w tym temacieChce kupic jakis pojazd jednosladowy(niedrogi), wlasciwe to moze on pochodzic nawet jakies 2-3 miesiace, bo potem bede mial samochod, wiec koszty planuje rzedu 200-300 zl, teraz moje pytania, czy kupujac motor typu wsk 125, simpson skuter czy romet kadet musze miec jakies prawo jazdy badz karte motorowerowa ? Czy taki motor prawdopodobni bedzie zarejestrowany czy bede musial sam to zrobic zeby jezdzic nim po ulicy i jaki bedzie tego koszt ? Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

 

 

Zle wpisalem wiek mam 19, wiec kartya motorowerowa chyba mnie nei obowiazuje juz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc pełnoletnim możesz bez żadnych dodatkowych uprawnień poruszać się motorowerem (pojemność do 50cm i prędkość do 45km/h). Pojazd musi być zarejestrowany(ok 100zł), do poruszania się po drogach potrzebne jest także obowiązkowe ubezpiecznie OC (ok 50zł bez zniżek)

 

PS. Skoryguj dane w profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taka sprawe, najlepiej do osob obeznanych w tym temacieChce kupic jakis pojazd jednosladowy(niedrogi), wlasciwe to moze on pochodzic nawet jakies 2-3 miesiace, bo potem bede mial samochod, wiec koszty planuje rzedu 200-300 zl,

 

Przy zakupie za tą kwotę szczególnie musisz zwrócić uwagę czy aby na pewno będzie to jednoślad :smile:

 

Za tą kasę proponuje rometa ogara 205. Tani w zakupie i utrzymaniu, prosta konstrukcja i przede wszystkim jeździ ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taka sprawe, najlepiej do osob obeznanych w tym temacieChce kupic jakis pojazd jednosladowy(niedrogi), wlasciwe to moze on pochodzic nawet jakies 2-3 miesiace, bo potem bede mial samochod, wiec koszty planuje rzedu 200-300 zl, teraz moje pytania, czy kupujac motor typu wsk 125, simpson skuter czy romet kadet musze miec jakies prawo jazdy badz karte motorowerowa ? Czy taki motor prawdopodobni bedzie zarejestrowany czy bede musial sam to zrobic zeby jezdzic nim po ulicy i jaki bedzie tego koszt ? Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Zle wpisalem wiek mam 19, wiec kartya motorowerowa chyba mnie nei obowiazuje juz ?

 

 

jezeli chodzi o moto to tak jak koledzy wyzlej. najwazniejsze aby to byl jednoslad :clap:

Edytowane przez pir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do 300zł kupił byś jakąś WSK-e z papierami w stanie jeżdżącym i zarejestrowanie + blachy ok 120-150zł, do tego OC coś koło 50zł. Tylko na taka WSK już potrzebował byś prawko A lub A1, jeśli nie posiadasz prawka to kup jakieś sensowne 50cc koszty wyglądają mniej więcej podobnie jak wyżej, wtedy nie musisz mieć prawka i możesz sobie spokojnie śmigać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy z listy alledrogo:

 

http://moto.allegro.pl/item331683666_romet_2005.html

 

Tylko sprzedawca jakos malo rozgarniety :)

 

sprzedam tanio motur romet 2005 dobry stan kolpr pomaranczowy z papierami. istnieje wymjana na iny motur

 

ehehehee :)

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...