Skocz do zawartości

Audi A4 B5 1.8 benzyna auto nie reaguje na gaz


KuKu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Auto mojego taty: Audi A4 B5 1,8 benzyna 96r.

 

Problem: nie zawsze, nie regularnie po zmianie biegu i wciśnięciu gazy auto nie reaguje i ponowne wciśnięcie gazu powoduje, że auto jedzie, komputer nie wykazał błędu.

 

Pozdrawiam

KuKu

 

I z góry dzięki

 

PS. To nie jest przepływomierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Auto mojego taty: Audi A4 B5 1,8 benzyna 96r.

 

Problem: nie zawsze, nie regularnie po zmianie biegu i wciśnięciu gazy auto nie reaguje i ponowne wciśnięcie gazu powoduje, że auto jedzie, komputer nie wykazał błędu.

 

Pozdrawiam

KuKu

 

I z góry dzięki

 

PS. To nie jest przepływomierz

 

Nie jestem pewien, ale ten model posiada już potencjometr pedału gazu. Trzeba było na komputerze sprawdzić czy prawidłowo pedał pokazuje w wartośćiach mierzonych. Jak nie wiesz o co chodzi, to mechanik powinien pomyśleć i sprawdzić to.

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale ten model posiada już potencjometr pedału gazu. Trzeba było na komputerze sprawdzić czy prawidłowo pedał pokazuje w wartośćiach mierzonych. Jak nie wiesz o co chodzi, to mechanik powinien pomyśleć i sprawdzić to.

 

Pozdro

urban

 

 

:) :) :D

 

Jakie pijesz :D :flesje:

 

Pozdro

 

PS. Po świętach pojedziemy do mechanika i sprawdzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym obstawial na potencjometr gazu .

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZujnik stukowy napewno nie. Ponieważ nie ma on wpływu na brak reakcji na gaz. Jest on po to, że gdy dochodzi do spalania stukowego (czyli detonacyjnego), które jest niezdrowe dla silnika, zmienia "zapłon" zmieniając charakter pracy silnika. Jakie kolwiek błędne działanie tego czujnika wskaże błąd o nazwie tego czujnika.

 

Z tym problemem, myślałem również, że winny może być czujnik pedału hamulca lub sprzęgła. Przy ich uszkodzeniu mogą występować takie problemy. Jednak komputer również wykazałby błąd.

 

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...