Skocz do zawartości

opony Kenda Trak Master


Rekomendowane odpowiedzi

witam, pytanie proste o opony K-760 130/90/17. Jak się zachowują w zmiennym terenie(piasek,błoto,szutry,kamienie) jak na asfalcie,ewentualnie inne nawet subiektywne opinie o tych gumach.Z góry dzięki

Edytowane przez doctorrzadki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, pytanie proste o opony K-760 130/90/17. Jak się zachowują w zmiennym terenie(piasek,błoto,szutry,kamienie) jak na asfalcie,ewentualnie inne nawet subiektywne opinie o tych gumach.Z góry dzięki

Powiem tak, kupuj a się przekonasz, ta opona jest na pewno warta tych stosunkowo niewielkich pieniędzy.

Ja miałem 110, fajnie trzyma ale żużywa się dużo szybciej jak Mitas C-10 (pod warunkiem że Mitasem nie jeździsz po kamieniach ani nie masz więcej jak 125 bo kostki momentalnie lecą - Kenda jest bardziej elastyczna i lepsza pod tym względem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywalem Kendy Trak master w mojej bylej Dr 350 (120 miala tylko szerokosci). W porownaniu z np. Mitasem jezdzilo mi sie duuuzo lepiej. Teren to glownie blota i grzaskie piaski (zwirownie i podjazdy). Wypadalem czasem na ulice i szczerze powiedziawszy nie bylo widac ze az tak szybko sie zdziera. Tak wiec polecam. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem na takiej oponce tylko rozmiar 110/90/19 w poprzedniej YZ450F. To była pierwsza "inna" opona po majtasie.Różnica była spora na plus, żadna z kostek nie wyłamała się.Jazda to po części błota, żwiry i nawet ostre odkręcanie po asfalcie.Jak się już sporo starła to mimo to ładnie wyciągała mnie z błota.Teraz już jednak bym jej nie kupił bo pewnie kosztuje ponad dwie stówy, majtas kosztuje pewnie za 190 a ja kupuje teraz DUNLOPY d 756 za 220 zł .Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...