Skocz do zawartości

Prawko A


Ekim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DZISIAJ ZDAŁEM,

 

więc się chwalę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pewnie w ciągu miesiąca odbiorę druczek i mogę śmigać .

Ogólnie było ciekawie, bo byłem pierwszą osobą która po zimie dosiadała ten motocykl egzaminacyjny... i oczywiście zgasł mi po 500 metrach na mieście (najpierw zaczął przerywać a potem już mogiła). Trochę stresu. Potem w ogóle nie chciał zapalić. Po 15 minutach egzaminator odpalił z pychu, dał mu po garach przez minutę i dalej w drogę. Oczywiście jak to na drugą połowę marca przystało ... śnieżyca. Co 500 metrów ścierałem śnieg z wizjera, ale dzięki temu mogłem sobie jechać wolniej ... i tłumaczyć to zachowaniem ostrożności :icon_mrgreen:

Reszta już poszła bez problemów ... poza tym że pod koniec egzaminu nie czułem palców od tego zimna.

Egzaminator pod koniec stwierdził, że oczywiście powinien mi nie zaliczyć, bo chciałem wymusić pierwszeństwo na autobusie (akurat ... jak byłem w połowie autobusu ten włączył kierunek i zaczął się włączać ... chyba najlepiej by było jakbym awaryjnie położył moto na asfalcie :icon_mrgreen: ), ale ostatecznie powiedział że wynik jest pozytywny.

 

Zatem teraz czekam na przesłanie papierów do mojego wydziału komunikacji, potem na wyrobienie nowego plastiku ... i pełnia radości ... akurat na piękną kwietniową pogodę.

 

A moto już się w garażu do mnie uśmiecha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, przez tą ekscytację zupełnie zapomniałem:

 

:crossy: :) :)

 

WIELKA PODZIĘKÓWKA dla ekipy ProMotor.

 

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

 

 

Śmiganie po "mniejszej" ósemce i jazda z plecaczkiem sprawiły, że egzamin był w zasadzie formalnością.

 

Faktyczna ósemka okazała się banalna po zdobyciu umiejętności przejazdu z jedną ręką na baku, a jazda w pojedynkę 250-tką to nie to samo co targanie chłopaków 500-tką. Oczywiście nie żebym coś miał do ich gabarytów :bigrazz: ;)

 

Robicie świetną robotę. Do zobaczenia na jazdach doszkalających :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez sie pochwale :P Zdałem w ostatni poniedzialek prawko :clap: I problem wystapil tylko raz jak mialem postojowe pokazac ktorych nie ma w hondzie cbf (motorek na ktorym zdawalem). Egzaminator troche pokrzyczal i sam doszedl do wniosku ze w innych motorkach jest inaczej :notworthy: Pozniej juz tylko miasto i 20minut jazdy w najgorszej ulewie od dawien dawna jaka byla w lodzi... ;/

 

W kazdym badz razie A mam :) To juz moja 3 kategoria A1,A,B i na dlugi czas mi wystarczy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lalag: :clap:

Gratulacje ogromne :clap: i małe "zazdraszczacze", bo ja jeszcze nie zaczęłam jazd na kursie dopiero po świętach.

Więc pewnie .... asz kur....aż nie chcę myśleć, że to wszystko tak długo trwa :buttrock:

 

A ja dzisiaj pierwsza "jazda " następna w piątek :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...