Skocz do zawartości

Karta motorowerowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, możecie mi napisać albo dać link do download-u gdzie są wszystkie możliwe pytania jakie mogą wystąpić na teście pisemnym na kartę motorowerową? I jeszcze coś, gdzie mogę sobie rozwiązywać :D Bo oczywiście w szkole poprosiłem to nauczyciel ma tylko (w wersji elektronicznej) ale ma tylko 10 pytań w formie programu i nie może mi tego dać bo bym wiedział jakie pytania i odpowiedzi :P Z góry dzięki

 

PS. Zdaję za tydzień a za miesiąc jazdę.

Edytowane przez Dawid_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sobie zwykłe testy na prawo jazdy i ucz się.

Na bank i tak g***o będą się pytać na teście, a jak będziesz wiedział więcej to raczej Tobie nie zaszkodzi ;]

 

Przecież kartka na motorower to jak prawo jazdy, tylko, że egzaminatorzy w komendzie sobie na to leją (u mnie w byłym gimnazjum przychodził policjant, pytał o trzy znaki, robiłeś rundke wokół placu i miałeś kartke...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sobie zwykłe testy na prawo jazdy i ucz się.

Na bank i tak g***o będą się pytać na teście, a jak będziesz wiedział więcej to raczej Tobie nie zaszkodzi ;]

 

Przecież kartka na motorower to jak prawo jazdy, tylko, że egzaminatorzy w komendzie sobie na to leją (u mnie w byłym gimnazjum przychodził policjant, pytał o trzy znaki, robiłeś rundke wokół placu i miałeś kartke...).

 

A potem tylko do karty rowerowej pieczątkę dobijają i już jest? :banghead: Czy trzeba czekać, czy można już legalnie sobie wrócić pojazdem? :>

 

Ej dajcie link do wszystkich pytań bo nie wiem z czego się uczyć nie mogę znaleźć a testów nie chce tylko ja chcę wszystkie pytania się uczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem tylko do karty rowerowej pieczątkę dobijają i już jest? :banghead: Czy trzeba czekać, czy można już legalnie sobie wrócić pojazdem? :>

 

Ej dajcie link do wszystkich pytań bo nie wiem z czego się uczyć nie mogę znaleźć a testów nie chce tylko ja chcę wszystkie pytania się uczyć :P

 

A czy test to nie pytania ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem teorie powazna. Na dwadziescia przeslo osob zaliczyly 3, w tym ja. Porob zwykle test na prawko, skrzyzowania, znaki itp itd.

 

Pozdr.

 

no właśnie dlatego wole poważnie do sprawy podejść niby rok temu wszyscy zdali ale... zawsze wolę wiedzieć więcej, możesz dać mi link do WSZYSTKICH pytań ? bo co mi, że na prawko porobię z 50 pytań chociaż by, jak jest wszystkich łącznie dużo więcej i jak wszystkie będę inne to leżę :/ ale coś tam umiem w prawdzie :P

 

ale powiedzmy:

 

http://grupaimage.home.pl/testy/

 

Liczba błednych odpowiedzi: 5 wynik Negatywny....

 

więc wole wszystkie pytania z odpowiedziami i się uczyć :)

 

PS. Właśnie 2 raz robiłem i mi teraz wyszło Liczba błędnych odpowiedzi: 0 Wynik Pozytywny... więc mówię muszę wszystkie pytania mieć bo zależy na jaki zestaw pytań trafisz :)

Edytowane przez Dawid_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...