Skocz do zawartości

prosze o pomoc


makler29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Silver wing 400/600 dostaniesz jak stargujesz za te kase

mało awaryjny ,pewny sprzet,porzadny i pakowny i pomimo tego ze trzeba wymieniac jak w kazym opony oraz pasek +rolki to jesli tego bedziesz pilnował to pojeździsz sporo no i 2 gary( fajnie buczy)

Dobrze sie prowadzi ,osłona przed wiatrem i deszczem odpowiednia...wiem bo jeździłam takim

 

 

X9 wszystko to co wczesniej ,choc chyba juz nie ta jakosc ...jestem zwolenniczka skuterów japońskich,wyższy punk ciezkosci ..trudniej prowadzi sie w zakretach (jeden gar)

 

 

Aprillia atlantic 500 - ładny i chciałam taki kupic dla siebie ,ale po obejrzeniu schowka to stwierdziałm ze jest zdecydowanie za mały ,zeby spakowac sie na 2 tygodnia w trase we 2 osoby,schowek pod kierownica -żenada ..ledwo dokumenty wejda no i jest to jedno garówka

 

T-max 500 -2 gary ,ale schowek pod siedizeniem na jeden kask,osiagi zadowalajce i fajnie wyglada oraz sie prowadzi ,jednak w porównaniu do Silwera to wyzsze jest siedzenie i ja jako osoba o wzroscie 160 cm ..ledwo siegam nogami

 

Jesli szukasz skutera to zawsze najlepiej przymierzyc sie do takiego i dopiero potem kupowac ...czyli obejrzec i wzaisc pod uwage wszystkie aspekty,ceny czesci zamiennych ,przegladu itp....

 

Masz sporo materiału do przerobienia

 

polecam poczytaj to http://www.skutery.net/skutery.php

 

a jesli chcesz sie przymieżyc to wlec na otwarcie sezonu do Poznania ,a jak nie to moze My bedziemy gdzies w Twojej okolicy

 

powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! mam zamiar zakupic skuter o pojemnosci powyzej 250 ccm . Mam na ten cel przeznaczone ok 9000 zl . co polecacie . Piszczie wszyskie za i przeciw . Za pomoc z gory dziekuje . Pozdrawiam

 

 

 

dlaczego skutera??

jest tyle innych fajnych motorków !!

 

 

a skuter to : suzuki Burgman 250 , 400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dlaczego skutera??

jest tyle innych fajnych motorków !!

a skuter to : suzuki Burgman 250 , 400

kazdy ma swój gust,a o gustach sie niedyskutuje

 

a co powiesz na yamahe majesty ?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/inny-avenger-lord-M699263.html

 

mój przyjaciel tym śmiga

 

Ale jednak dziewczyną jestem głównie z wyglądu, z charakteru ciężko określić :P

 

Toż to jakaś chińszczyzna ten Avenger. Ja bym odpuścił sobie takie wynalazki, i patrzył w stronę japonii, ewentualnie włoszczyzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver wing 400/600 dostaniesz jak stargujesz za te kase

Silver Wing za 9000 zł? No nie wiem. Wydaje mi się, że za tę kasę bezpieczniej byłoby kupić skuter pokroju Yamahy Majesty 250.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...