Skocz do zawartości

Lublin 2008


Dexio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !

 

Sezon 2008 trwa już ponad 3 miesiące ;) i z okazji tego, że nieuchronnie będzie się robić coraz cieplej fajnie byłoby wpaść w jakiś cieplejszy weekend do Lublina pośmigać na torze. :icon_mrgreen: Pogoda przynajmniej do końca marca nie zapowiada się ciekawie, ale pierwsza połowa kwietnia wydaje się być kusząca. Ostatnio wprawdzie z torem były jakieś dymy okolicznych mieszkańców ale z tego co wiem jeszcze działa więc tym bardziej korzystajmy póki można :banghead:

 

Kilka fotek z ostatniego forumowego wyjazdu ( by krajan ) :

http://www.wslsim.nazwa.pl/gallery2/main.p...=5627&g2_page=2

 

Większy wątek ( więcej fotek oraz filmy ) w dziale Lublin:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=78109

 

Wpisujcie się kto by był chętny polecieć, o ile nic się nie zmieniło od jesieni, to musi być minimum 12 sprzętów, koszt całej zabawy to około 60zl od maszyny. Latamy w godzinach 10-15. W poniedziałek dowiem się jak wygląda sprawa z dostępnymi terminami.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to trzeba chyba poczekac na jakas rozsadna temperature?

ja planowalem cos kolo 13.IV wyskoczyc - jakos nigdy nie bylo problemu zeby 12 osob znalezc wiec jak bedzie cos wiadomo to daj znac - sie ekipe na pewno zorganizuje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to trzeba chyba poczekac na jakas rozsadna temperature?

yhm... jutro ponoć śniegi wracają, wiec ja też bym się chwilkę wstrzymał z tym planowaniem... :D

poza tym dobrze wiem, co znaczy zbyt zimny asfalt :bigrazz:

 

jeśli wyjazd dojdzie do skutku, to można mnie liczyć :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :buttrock:

Jak milo przeczytać,że wybieracie się do Lublina. Chociaż Tor Was tu przyciągnie. Zapraszam przeserdecznie ;) . Mieszkam jakieś 1,5km od toru. Jest gdzie spać, jeść i balować :flesje: Przed albo po śmiganiu.

Miejsce dla maszyn też się znajdzie.

Przywitam Was chlebem i solą i czymś tam jeszcze co znajdę a będzie się nadawać do jedzenia ,picia albo do czegoś innego. Wedle potrzeb,uznania :evil:

Grille, ogniska etc macie jak w banku. A w cieplutkie noce - ogród --- tylko proszę go nie zanieczyszczać bo jamnikami poszczuję :icon_mrgreen:

POZDRAWIAM --- Joaśka :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tor to słabo ale na after party to i ja bym się doczłapał no chyba że szanowna organizatorka ma coś naprzeciw :icon_mrgreen:

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...