Skocz do zawartości

Cos nowego- TURAWA ( zamiast Rybola)


tubapl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wow sporo sie wypisuje ... termin nie pasuje czy jak ?

 

 

szkoła, praca, imprezy rodzinne itp. a szkoda bo mogło byc fajnie

 

osobiście uważam (oraz wielu innych) że moglismy pojechac w miniony weekend .. popołudniu pogoda sie uspokoiła, a w niedziele to było juz całkiem całkiem ... no ale cóż tak bywa

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także myśle że wypad w zeszłą niedziele mógłbyć zorganizowany, nie wiem czy ktos sie przestraszył kilku kałuż na asfalcie i nigdy w deszczu nie śmigał czy był jakiś powód tak czy inaczej mi inny termin nie pasuje także potwierdzam wypisanie mnie z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ja także myśle że wypad w zeszłą niedziele mógłbyć zorganizowany, nie wiem czy ktos sie przestraszył kilku kałuż na asfalcie i nigdy w deszczu nie śmigał czy był jakiś powód tak czy inaczej mi inny termin nie pasuje także potwierdzam wypisanie mnie z listy."

 

 

w niedziele jak najbardziej była fajna pogoda, ale z tego co pamiętam to główna impreza miała być w sobote i może w rybniku było ciepło :) ale mieszkam blisko Turawy i tu omało śnieg miał padać, więc kiełbase byśmy chyba w mikrofali ( gdyby była ) smażyli

 

a co do tego że 12 zostało - hmmm ... to wciąż jest 12 zjebów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kufa :lalag:. Faktycznie stypa, bo Ynciol z tego co wiem tez nie moze jechac :buttrock:.

 

O kufa x 2, niestety potwierdzam... Ynciol nie jedzie, bo w tym czasie jego dziewcze organizuje party z okazji rocznicy przecięcia pępowiny, także wielkie :bigrazz: niestety mnie nie będzie

 

Pozdrawiam...do zobaczenia mam nadzieje wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna lista chetnych:

 

Tubapl x 2

CiasnyBaniak x 2

T2 x4- zaplacone

Browar x 2

zbyhu x 2

 

takiej frekwencji jeszcze nie bylo :icon_exclaim:

 

impra tak czy siak bedzie w sobote- bo koles z osrodka juz nie pojdzie na reke i nie przelozy kolejnego razu.

wiec jesli ktos jednak bedzie mial ochote przyjechac- moze zawitac- nie trzeba juz niczego wczesiej wplacac- na miejscu za nocke sie rozliczy.

 

niemniej jednak- tym sposobem nasza tradycja umiera :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie było by nas wiecej, ale nie odwoluje sie zlotu na kilka minut przed wyjazdem...

wiec teraz sie nie dziwcie ze tak malo ludzi jest bo plany juz dawno co poniektorzy mieli ustawione.

 

a wydaje mi sie ze poloczenie Turawy i Czestochowy to nienajlpesze rozwiazanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a wydaje mi sie ze poloczenie Turawy i Czestochowy to nienajlpesze rozwiazanie...

 

 

czemu?

wg mnie to idealny weekend- w sobote :D :lalag: a w niedziele odpokutowac na mszy motocyklowej :(

 

decyzja odwolania zlotu byle troche wiecej minut przed niz piec.

 

zreszta niewazne juz- bylo minelo- po co rozgrzebywac.

predzej czy pozniej i tak si etrafimy na :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kupa- taka sama pogoda wiec tak jak tydzien temu- przelozone.

 

koles z osrodka dal jesczze jednen termin-26 kwiecien.

 

Mam nadzieje ze wtedy bedzie pogoda na kielbache i ognicho.

 

Tak wiec jesli ktos jeszcze lub ponownie ma ochote na ognicho- bic jak w dym!

 

26 kwiecien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...