Skocz do zawartości

Jazda w dwie osoby


Macias
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale zaszpanowales Icea

TAK faktycznie to byl szpan... boze opowiedzialem smieszna/ciekawa przygode a tu juz szpanerstwem mnie obrzucaja...

 

Icea: jak pojechałeś na tylnym kole na śliskiej ulicy??

To bylo nie zamierzone... jak pisalem puscilem tak szybko sprzeglo ze przednie kolo wystrzelilo do gory (a ze to byl moment gdy juz dt`ta sie toczyla/jechala, nie zatrzymalem sie), nawierzchnia bylo owszem sliska ale nie az tak, aby nie dalo sie prosto pare metrow przejechac. A ja glupi bo mlody zamiast odruchowo po hamulcach dalem po gazie (przez chwile), dopiero pozniej zaczalem tracic rownowage (jaka rownowage ?! :D) i wcisnalem hamulec, przed opadl z takim lomotem ze az serce sie kraja... :D

PS: Moj plecak wazyl ok. 50 kg a wiec lux :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś byłem plecakiem na motorynce ! Hehe, była zabawa niezła wtedy, koleś raz niezauważyłem dziury i wjechał w nią, a ja spadłem z pyrkawki :lol: Ale na jawce już miałem pasażera (małego kuzyna). Woziłem go troche po placu, chłopak był zadowolony jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam NW i nie musze odpowiadac za ew. szkody z zdrowiu pasazera

 

NW dotyczy tylko ciebie o ile sie nie myle, w razie wypadku >17 masz delikatnie mowiac przesr**e...

 

Ja kiedyś byłem plecakiem na motorynce ! Hehe

 

My we 3 na motorynkach jezdzilismy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam skanerka bo bym wam niedowiarki jedne przeskanowal polise z PZU ;-)

Ale tylko zacytuje fragmet:

"Dobrowolne ubezpieczenie nastepstw nieszczesliwych wypadkow (NW) kierowcy i pasazera pojazdu mechanicznego"

Na polisie pisze "jak byk" ze jest to polisa na motorower wiec chyba by niepisali ze dziala tez na pasazera jak by nie wolno bylo jezdzic co ? ;-)

A co do tej jazdy we 2 to dajcie sobie juz spokuj - jak nie potraficie wskazac takiego przepisu to sie nie kluccie. Wskazecie przepis to wszystkich przeprosze ale watpie aby tak sie stalo ;-) (no chyba ze bedziecie go szukac w kodeksie z lat 70 :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea nareszcie ze tak powiem napisałes cos całkowicie z sesem

 

ooooo tak masz podjare nie :/

 

Na polisie pisze "jak byk" ze jest to polisa na motorower wiec chyba by niepisali ze dziala tez na pasazera jak by nie wolno bylo jezdzic co ?

A co do tej jazdy we 2 to dajcie sobie juz spokuj - jak nie potraficie wskazac takiego przepisu to sie nie kluccie. Wskazecie przepis to wszystkich przeprosze ale watpie aby tak sie stalo (no chyba ze bedziecie go szukac w kodeksie z lat 70 )

 

Mozliwe, ale nie sadze. z tego co slyszalem od goscia ktory mnie egzaminowal to cos takiego istnieje (mialem nawet takie pytanie "przy herbatce")... w razie wypadku mozesz miec problem, nawet jak masz NW ...

Jezeli takie przepis zostal usuniety ... no coz :D to bardzo sie ciesze :D.

 

Co do notki na polisie ... jedno z drugim nie ma zwiazku. Jezeli takowy przepis jest ich to guzik obchodzi, tym masz znac przepisy nie oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea żebys wiedział' date=' że mam :!: [/quote']

 

Nie czepiam sie ciebie, ty wyjezdzasz z jakimis nie dopalonymi textami...

 

A tak wogole jestes jakis popie**olony i cały czas sie czepiasz. Czep sie tramwaju a nie mnie :!:

 

To sie leczy wiesz... o ile na ciebie nie jestes za pozno...

 

_________________________________________________

qrna a myslalem ze juz po battlefield`zie ... a tu kolejny ****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam zamiaru sie klucic to ty tak chamsko podchodzisz do tego

 

do czego ... traktuje cie jak dojzala osobe ... chyba popelnialem blad (?)

 

A jesli juz to nie mow do mnie takim tonem

 

:ziewa:

 

napisałes cos całkowicie z sesem

 

takie texty mi nie leza ... traktuje to 4um powaznie (mozliwe ze nadwyraz powaznie), a to bylo nie powazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...