Skocz do zawartości

stunt


ja002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jedni wola crossa inni scigacza, latwiej jest na scigaczu zalezy jakiej poj. mowa tu o 600.

 

Co do 5o bierz derbika

Hah... Postaw taką sześćsete na koło na oryginalnych przełożeniach. DT 80 jest dużo łatwiej na koło postawić.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci proponuje brac z kołami enduro, zawsze w ladny u nudny dzien mozesz wyskoczyc do lasku, fajna frajda, z 70cc wyrwiesz go elegancko, latwiej bedzie sie nauczyc,ale patrz na profesjonalny tuning

ja mam na sm i ciagnie mnie jakos do tych opon enduro :D

jak postaram sie to i moge miec opony enduro i drogowe, a same przełożenia zębatek da cos??

jakie przełożenia są dobre??? czy jak wstawie z tyłu dużą to zmieni sie sporo Vmax( nie wiem na temat zębatek bo dotychczas jeździłem tylko skuterem)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh sory, niezrozumialem tego co powiedziales, myslalem ze sie pytasz o ile zwikeszy sie predkosc po wrzuceniu na vmax a ci chodzi ile zmaleje bo chcesz na przyspieszenie, okk , mysle ze ok. 5-8 km/h

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlatwiej trialem;p jakims gas gas alb cos;p

 

ps: sprzedam swoją sende, i gwarantuje ci ze na kolo idzie duzo latwiej niz nowsze roczniki, neiweim czy to kwesxtia wagi, bo starsze sa ciut lzejsze, cze moze wywazony inaczej, ale kilkoma jezilem i te starsze najlatweij szly, moze dlatego ze kola enduro, ale czytalem ze kat glowki ramy jest inny w sm i inny w R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: sprzedam swoją sende, i gwarantuje ci ze na kolo idzie duzo latwiej niz nowsze roczniki, neiweim czy to kwesxtia wagi, bo starsze sa ciut lzejsze, cze moze wywazony inaczej, ale kilkoma jezilem i te starsze najlatweij szly, moze dlatego ze kola enduro, ale czytalem ze kat glowki ramy jest inny w sm i inny w R

 

nowe sendy są nizsze i dłuższe, stad gorzej wchodzą na gume.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym chyba niewyrobil na wiekszych kolach, chyba koncowkami palcow bym dotykał ;p

 

 

to ty jakies krótkie nogi masz. Ja mam 170cm siedzialem na sendzie ( opony kostki) i jakos dotykalem bez problemu :notworthy:

 

KONIEC OT!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jestem jak kobieta (kobieta zmienną jest) :bigrazz: :icon_biggrin:

tera wybór padł na aeroxa lub sende. wiem że senda jest lepsza(bo biegówka) ale za 5000zł żal mi było by ją "katować". ładniejsza jest dla mnie ta nowa SM. jeżeli wybór padnie na SM to będę ją sciągac bo taniej wyjdzie. a jeżeli rox to z polski. co wy nad takim wyborem myślicie.cały czas sie zastanawiam bo nie wiem czy warto wywalać 5000-5500zł na coś co będzie latało na kole itp. jezeli rox to o wiele tanie wyjdzie i nawet na tuning będzie kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...