Skocz do zawartości

100 km docierania - Wytarte pierścienie


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po 100 km docierania kompresja spadła do 4,5 atm. Gdy został ściągnięty cylinder, nikt nie wierzył w to co widzi. Po 100 km docierania pierścień przy zamku miał 1,6 mm grubości a na przeciwko zamka już tylko 1 mm :) . Zamówiłem już nowy tłok, bo pierścieni nie moge dostać, ale ciekawi mnie jedno. Od czego mogło się takie coś stać? Szlif mi robił martinmotocykle.pl , to oni także dobrali tłok i pierścienie. Czy jest możliwe że wysłali mi jakieś chińskie pierścienie? Czy to może być wina mineralnego oleju?(Podobno szybciej się na nim tłok dociera, ale tutaj aż za szybko...)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyy Wez mnie nie strasz ja tez u nich tłok zamowilem. Ale jakiej firmy??Kiedys slyszalem ze to samo z klasa bylo ze mieli jakis slabe pierscienie i po 300 km nie bylo ich prawie wogole ale podobno wzieli lepsze i juz bylo ok.Wolalem nie ryzykowac i zamowilem wlasnie w martinmotocykle no ale podobno dobre te tłoki co ja zamowilem.Ej a gdzie ty kupywales tłok??Ja gdzie bym nie patrzyl to jak mozesz kupic tłok w sklepie to w tym samym sklepie masz pierscienie.A pozatym ja to bym dzwonil do sklepu gdzie to zamiawiales i powiedizl im o tym.Moze by cos zaradzili :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robia szlify na strasznie grubej honownicy.nie wiem po co tak dotego chca za szlif nie wiem teraz ile 50 zl? smieszny niby powazny a smieszny sklep.odradzam.nie chce robic reklamy ale jest wiele lepszych i tanszych ludzi sprowadza wam czesci i zrobia slzif albo tuleje.np pan w katowicach,pan we wroclawiu,pan kolo mnie.na gg lub pw moge zareklamowac na forum tego niezrobie:)w kazdym razie wieele skarg juz widzialem i slyszalem na martin motocykle.sam nie padlem ofiara bo nigdy tam nic nie kupilem i niezamierzam;]

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie jest to wina mineralnego oleju ......a jaki konkretnie lałeś mixol ??

 

taki nierównomierne starcie to albo do bani pierścienie albo zły (tragicznie nierówny szlif)

 

50 zł też dużo u mnie w okolicy robią po 30......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyy Wez mnie nie strasz ja tez u nich tłok zamowilem. Ale jakiej firmy??

Vertex...

Tak sie dizeje gdy szlif jest do dupy nie podobny;/robiony gruba honownica i tlok i pierscienie rowniez z materialu do du..Martin motocykle to oszusci juz kuupe skarg jest na nich;/

Słyszałem już kupe skarg na nich, jednak zaryzykowałem bo tylko oni mieli Vertexy do minarelli... Teraz bede wszystko robić u pana w Katowicach...

 

Ja gdzie bym nie patrzyl to jak mozesz kupic tłok w sklepie to w tym samym sklepie masz pierscienie.A pozatym ja to bym dzwonil do sklepu gdzie to zamiawiales i powiedizl im o tym.Moze by cos zaradzili icon_razz.gif

Dzwoniłem do nich, opisałem problem i gościu mi się pytał na jakim oleju jeździłem. Ja już wyczułem że chcą zgonić wine na mnie, powiedziałem że lałem Castrol R2, a tak naprawde minerała, ale nie mixol.

Potem mi powiedział że to pewnie przez odcięcie gazu np, z górki(wtedy paliwo nie dochodzi) itp... Ja nie zamierzam się kłócić, mam nauczke na przyszłość, zresztą paru forumowiczów przejechało się właśnie na tej firmie.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przejechalo sie przejechalo :biggrin::D Sam na walasnej skorze sie przejechalem ;) Teraz kupuje tylko u nich tloki do ktorch nic nie mam zato slzif robie u siebie.. Sam mam teraz nowke tlok jakies z 4 mth przejechane i nie narzekam a za szlif teraz chyab nawet 80 zl biora :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole co do martin motocykle to rzeczyiscie jakies to dzinw ani normlanie zamowieni nie mozna zlorzcy ani nic.Ja zamowilem i zobaczymy ale gadlaem z kolesiem ktory tego samego zamowil i teoretycznie dobry.Co do klotni to jak piszesz to jest vertex takze pewnie sporo za niego zaplaciles ja bym probowal chociaz z drugiej strony to tylko pierscionki, rob jak uwazasz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przejechalo sie przejechalo :D:D Sam na walasnej skorze sie przejechalem ;) Teraz kupuje tylko u nich tloki do ktorch nic nie mam zato slzif robie u siebie.. Sam mam teraz nowke tlok jakies z 4 mth przejechane i nie narzekam a za szlif teraz chyab nawet 80 zl biora :|

6 dych biorą. :)

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martin i seba moto to podobne sklepy z podobna jakoscia uslug a czesto i towarow .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...