Skocz do zawartości

Tłumienie motocykla


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam w moim kmxie mam 140 z tyłu.. i jak dla mnie jest bajka.. może i troszkę gorzej przyspiesza, ale w terenie mi się podoba..

 

W kmx-ie masz 140 :eek: :icon_mrgreen: masakra ja w swojej ttr 600 mam 130 i jest taki zamulony ,że masakra :crossy: Teraz zakladam 120 lub 110.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skalim1 gratuluje nowej maszynki. Ładny ten KX :clap: Jak patrze na te zdjęcia to przypomina mi się jak sam swój motorek przywoziłem. Radosne chwile :icon_twisted: Myśle że po czasie spokojnie sie przyzwyczaisz. Odrazu wiadomo nie będziesz pałował go ale z czasem się oswoisz z maszyną. Ja sobie dałem rade spokojnie. Troche obycia ze sprzętem i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę ;] tylko szkoda że bez homologacji :/ wiem że tym nie da się jeździć po asfalcie ale mam takie odcinki tras na których kursuje policja, no ale trudno sie mówi... chce założyć sobie chociaż jakąś lampę dla widoczności bo czasem wracam o zmierzchu do domu i przydało by się jakieś oświetlenie, wie ktoś co potrzeba żeby podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec co do swiatla z przodu to nasi koledzy pisza w innym temacie ze tez diodowki daja rade jak sa diody dobrej jakosci i mocy :icon_mrgreen: Wiec didowka na tyl i na przod i smigaj :icon_mrgreen: i nie jezdzij bez swiatel bo to drastycznie na mase po nocy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do awaryjnych powrotow po nocy, to zamontowalbym rowerowa lampke na kierownice ;)

i tak po ciemku nie bedziesz zapieprzał, a do jazdy 40 kmh styknie i taka.

 

heh.. przypomnialo mi sie jak w grudniu polecielismy z kumplem na wieczorny wypad, srednia predkosc malutka, a mi w polowie trasy przepalil sie halogen z przodu.. DRka kumpla robila mi za latarke i musialem zapamietac wszystkie przeszkody po drodze.. niezly hardcore :)

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące tłumienia moto. Znalazłem coś takiego na allegro: http://moto.allegro.pl/item330185623_husab...550_e_2005.html

"Motocykl nabyłem z przebiegiem 2 tyś. km i zdławioną mocą do 8 KM (w briefie jest wbite 6 kW). Poprzedni właściciel miał prawo jazdy na 80 cm czyli z ograniczeniem do 8 KM

To chyba niemożliwe ?

Pzdr

Edytowane przez .:Paweł:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...