Skocz do zawartości

chopper


Rekomendowane odpowiedzi

hmm.. dobry temat, podepne sie.

mam w altance 2 szpadle i widły, a u sasiada widzialem silnik od pralki frani.. jak zrobic z tego samobieżny kombajn multifunkcjonalny z automatycznym wiązaniem snopków? ale tak zeby to bylo wytrzymale i bezpieczne... :buttrock:

aaa... no i loda tez mogloby samo robic :icon_razz:

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. powyliczać możesz spoko. Dorwij książkę pt. Mechanika Techniczna tam są podstawy. A cos konkrentego to Poradnik Mechanika dla szkół technicznych. Tam będą obliczenia na zginanie, skręcanie, rozciąganie, zwrywanie itd. Wszystkie (kilkanaście) rodzaje spawów i ich obliczenia i zastosowanie. jest też materiałoznawstwo, sposoby obróbki, prcesy fizyczne i chemiczne metalu, obróbka cieplna, plastyczn,a chemiczna, skrawanie itd. Napewno znajdziesz cos dla siebie. dla przykładu: obliczenie rozmairu uchwytu dla wiszącej doniczki zajmuje ok. 2 stron A4.

 

A jak chcesz aby takie moto bylo bezpiecznie dla otoczenia to poprostu je zutylizuj w lokalnym punkcie złomowym.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim nie przypomnaj mi tych obliczeń bo się wyżygam :buttrock: coś okrepnego :banghead:

Jeśli chodzi o długie widełki to wejdź na stronkę AME http://www.chopper-kit-usa.com/suzuki-chopper-kits.htm może znajdziesz tam przodzik do swojego sprzęta :) :icon_evil: ( dżołk, sory ku*wa poniosło mnie, bo się nie wyspałem) A teraz poważnie :

Draks jak chcesz przerobić jawke to już lepiej na bobbera bo, będzie dużo łatwiej i nie będziesz musiał bawić się z długim przodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no fakt jawe zostawie a przerobie rometa

I BEZ TEXTOW WIEJSKI TUNING MIESZKAM NA TYM ZADUPIU OD ROKU JESTEM Z MIASTA :buttrock:

A Z NUDOW CHCE ZROBIC COS CO LEPIEJ WYGLADA NISZ TAKI ROMETOWSKI KLASYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chwala ci za to!!!! chwala tez ze zostawisz jawke w spokoju. kadetow jest wiecej, na ogol sa brzydsze i nie jest ich az tak zal jak cos ci nie pujdzie. pozatym duzo latwiej z nich cos wyczarowac.

tylko teraz tak mocno, ale to mocno zastanow sie co chcesz z nim zrobic, potem zbieraj czesci ktore sa ci do tego niezbedne, przy okazji rozgladajac sie czy masz gdzie i czym zrobic takie przerobki, i jak ci nadal nie przejdzie zapal to moze cos z tego wyjdzie. bo jak wiesz dobra przerobka powstaje tylko z precyzyjnego planowania. no i jak mozesz, to tak to rob by ktos kiedys mogl odtworzyc z niego kadeta.

Edytowane przez jacus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzecik do przerabiania mam bo dziadek co tu mieszkal przede mna zostawil swoje narzedzia a mial duzo tego

gientownik spawarke wiertarki itp itd tylko szukam pomyslu jak to zrobic ale nie z kadeta a z rometa 2 biegowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...