Skocz do zawartości

Patrz w lustera. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie!


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrze, dziękuję za naklejki :buttrock:

 

Jedną z nich przykleiłam na swoim aucie, trochę dałam Ojcu, bo napalił sie i obiecał, że w pracy chłopakom rozda (i powiedział: niech no spróbują nie ponaklejać to im nie puszczę materiałów na kontroli) :) <robi szeroki uśmiech, bo podobnie powiedział jej Przyjaciel a te same słowa usłyszała z ust swojego Ojca>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Opolu miałem dwa rodzaje naklejek, tą co mam na aucie i ją testowałem, to miała na papierku zabezpieczającym napis oracal, ten drugi rodzaj nie wiem jak się sprawdza w warunkach ekstremalnych, ale pewnie jakością nie odstępuje od tych z napisem oracal. Były produkowane tą samą techniką, więc z jakościa nie powinno byc problemów.

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już "swoich" naklejek nie mam, ale mam naklejki od Kuku, których jeszcze nie odebrał. Jest ich ponad 100, więc gadaj z nim, a ja w Opolu będę od czwartku do piatku, a pozniej cały tydzien bez weekendów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Piotrze, dzięki za naklejki jeszcze raz.

jedną ja mam na aucie, a kilkanaście rozdanych. Dwie są też na załączonych obrazkach, ale trzeba wejść w galerię i zobaczyć co widziały moje oczy.

 

http://wildstar.opole.ath.cx/index.php?ent...ry080406-131417

 

 

Pozdrawiam całą brać motocyklową i siostry amazonki.

Do zobaczenia w Częstochowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeśli będą to Piotrek byłbym wdzięczny za kilka sztuk,o ile nie gniewasz sie za ubrudzenie moto :biggrin: oczywiście zapłace wymaganą kwotę pozdr

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto już dawno umyte i ponownie ubrudzone :-)

A co do naklejek, to mam tylko swoje żelazne zapasy, czyli 5 sztuk, które sobie zostawiłem w razie w. KuKu powinien miec jeszcze naklejki, więc proszę do niego. I powtarzam, naklejki są DARMOWE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC zdałeś prawko?? ja nie jestem w plecy

 

Zdałem, jest info w "chwalę się" :bigrazz:

Teraz czekam na B.

 

Jak to ja nie mam zadnej wiadomosci w archiwum od ciebie

 

Nie wiem, napisałem.

A w tej chwili nie chce mi sie gg podłączyć :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, sa jeszcze nalepki???Bo jakos ostatnio niet wremieni na czytanie nieczynnego forum i sie zaspało:-)

Granat ja mam ile Ci odłożyć. Może w następnym tygodniu bym Ci je podrzucił i od razu bym pooglądał twoje nabytki :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...