Skocz do zawartości

SALVE 2008 (6 LIPCA)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednich latach z noclegami było tak,że dla ,,namiotowców" była zielona trawka :flesje: a dla takich z doskoku co się wybrali na ,,łyso" czyli bez niczego.... były sale pod dachem z materacami gdzie można było gromadnie pospać ( choć raczej poimprezować... :crossy: ) - sam tak nocowałem :D .

Z racji ,że organizatorzy to moi serdeczni przyjaciele to zapytam co i jak i napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

no to żeby nie było stanęło tylko na podbiciu to napiszę :icon_razz:

 

jade na bank !!!!

 

już gadałem z szefem, bede miał wolne.

jak ktoś z okolic Warszawy się wybiera to dobrze byłoby się zgadać i razem polecieć bo w taka trase samemu nudniasto trochę :lalag:

 

może ktoś ze wschodnich rejonów, albo z północy - mogę przenocować, garażyk też jest obszerny

 

pozdrawiam

 

do zobaczonka :flesje:

Edytowane przez michorg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zabierze mnie ktoś? Kurde, nie mam moto i najprawdopodobniej do Sierpnia nie będę miał. Mógłbym czekać z kaskiem w Klęce jakby komuś pasowało... <prosi>

 

Dimas, jeśli masz miejsce i nie pojedziesz więcej jak 90, to mogę jechać :banghead:

Edytowane przez wicek15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak byłem (175 cm wzrostu, czapka pumy, okularki, zielony składak marki Romet :) 2 kumpli na stanie)! :) Razem z kumplami nawinęliśmy traskę.

Fajna atmosfera!

Przyjechaliśmy o 16, to już za dużo motocykli nie było, myślę, że główną atrakcję stanowiła trajka z silnikiem od Porsche :P

Szkoda, że tak mało tego typu imprez z mojej okolicy.

Dodam, że to ja reklamowałem Honda-Klub.pl :) Tak, żeby nie było ;)

Aaa... Pozdrawiam osoby, które prosiłem o możliwość zrobienia sobie kilku fotek ;)

Jedno mnie smuci... Czy jeśli ktoś Was pozdrawia z rowera, to nie łaska odkiwać? Co poradzę, że jestem akurat bez moto?

Osobom, które odkiwały, bardzo dziękuję i jestem ogromnie wdzięczny... To moja pierwsza tego typu impreza, więc mam powód do radości :roll:

Edytowane przez wicek15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...