Skocz do zawartości

Gaznik do Ogara


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niewiem jeszcze nigdy gaznika od WSKi nie oglondalem z bliska moze pasuje ale jakos mnie sie w to niechce wierzyc przeciez do silnika WSK dostaje sie napewno wiencej paliwa i po zamianie na taki gaznik Jawka czy Ogar moze sie zalewac ale gdzies tu na forum czytalem ze mozna zmienic na jakis gaznik o wienkszej srednicy :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi sie wydaje ze silnik moze nie przerobic tyle paliwa naraz i moc wcale nie bedzie wieksza. Ja tam uwazam ze bawienie sie w zamiane gaznika jest troche bez sensu. W koncu ktos tego ogara obmyslal i jesli dal gaznik o takich a nie innych parametrach to nie powinno sie kombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może ci się zalewać ?! Przecież jeżeli masz większy gaźnik to on podaje ci więcej paliwa i powietrza' date=' a nie samego paliwa ! Moc powinna wzrosnąć ponieważ silnik będzie dostawał więcej mieszanki.[/quote']

 

BUAHAHAHAHAHAHAHAAAA!!!!

 

Tylko co za dużo to nie zdrowo i jak powiedział trajka66:

 

Ale mi sie wydaje ze silnik moze nie przerobic tyle paliwa naraz i moc wcale nie bedzie wieksza. Ja tam uwazam ze bawienie sie w zamiane gaznika jest troche bez sensu. W koncu ktos tego ogara obmyslal i jesli dal gaznik o takich a nie innych parametrach to nie powinno sie kombinowac.

 

A ty Z3US powinieneś się od niego uczyć, chłopak wie co mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma troche większą. Ale słyszłem o gaźniku 15 do jawki. m16 powiedz coś o tym wynalazku :D Tu jest link do stronki z gaźnikami do simsonów http://www.rzt-adorf.de/nav01_01_03.htm jak wejdziecie na stronke to tam na lewo w menu dajcie vergaser &luftfiter. Ciekawe jak by chodziła jawka/ogar z takim gaźnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...