Skocz do zawartości

sportowa 50


funis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kuku pieprzysz jak potluczony, klasa mini scigow nie konczy sie na TZR!

Pozatym ktora seryjna 50tka poleci 120? Dobrze sie czujecie?

A Grebur to niech lepiej wezmie grabki i idzie do piaskownicy. Jak mozna oceniac predkosc maxymalna po wygladzie motoru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuku pieprzysz jak potluczony, klasa mini scigow nie konczy sie na TZR!

Pozatym ktora seryjna 50tka poleci 120? Dobrze sie czujecie?

A Grebur to niech lepiej wezmie grabki i idzie do piaskownicy. Jak mozna oceniac predkosc maxymalna po wygladzie motoru?

 

Wiem klasa mini ścigaczy nie konczy się na TZR. Tylko motocyklo, które dostaje do przetestowania redakcja śa lepiej skręcone.

 

Wicek nie przeginaj

Edytowane przez KuKu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak do twojej wiadomości motorower to pojazd który ma pojemność 50 i osiąga 45km/h.A i silniki są ciągle modernizowane wisz?

 

przez internet taki madry ,a napewno popierdzielasz 80km/h przez miasto ...

 

Kuku pieprzysz jak potluczony, klasa mini scigow nie konczy sie na TZR!

Pozatym ktora seryjna 50tka poleci 120? Dobrze sie czujecie?

A Grebur to niech lepiej wezmie grabki i idzie do piaskownicy. Jak mozna oceniac predkosc maxymalna po wygladzie motoru?

po 1. to naucz sie czytac ,bo czytalem ten test i bylo to tam napisane ...

po 2. dzieki za słowa otuchy

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grebur może ty popierdzielasz 80 przez miasto ale ja nie. Dla mnie moto nie służy do popierdzielania. Stosuje sie do przepisów przeważnie. Ale mam zasady w mieście nie więcej niż 55-60 km/h.

 

"A Grebur to niech lepiej wezmie grabki i idzie do piaskownicy." czy to słowa otuchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grebur może ty popierdzielasz 80 przez miasto ale ja nie. Dla mnie moto nie służy do popierdzielania. Stosuje sie do przepisów przeważnie. Ale mam zasady w mieście nie więcej niż 55-60 km/h.

 

"A Grebur to niech lepiej wezmie grabki i idzie do piaskownicy." czy to słowa otuchy

to tez juz przekroczenie predkosci ,a jak ty napisales, motorower niemoze przekraczac 45km/h

 

ta dyskusja niema sensu ;]

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z waszych wypocin zalozyciel tematu nic ciekawego sie nie dowie, a przez wasze przepychanki musze zamknac temat. Panowie uspokojcie sie, bo mam was na oku

 

Funis, poszukaj w archiwum, napewno znajdziesz wiele tematow, z ktorych zaczerpniesz wiedzy, ten niestety takim nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...