Skocz do zawartości

Fiat Brawo - co mysliscie


Kropek1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moja opinia o

 

F - Fehler ( feler / blad )

I - in ( we )

A - allen ( wszystkich )

T - Teilen ( czesciach )

 

 

 

F - Fahr ( jezdzij )

I - immer ( zawsze )

A - am ( w )

T - Tag ( dzien )

 

:icon_evil:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia o

 

F - Fehler ( feler / blad )

I - in ( we )

A - allen ( wszystkich )

T - Teilen ( czesciach )

F - Fahr ( jezdzij )

I - immer ( zawsze )

A - am ( w )

T - Tag ( dzien )

 

:icon_mrgreen:

 

B - Bardzo

 

M- Mądra

 

W- Wypowiedź

 

LUB/

B - Bardzo

M - mały

W - wacek

 

Kropek najlepiej to od pierwszego właściciela z udokumetowanym przebiegiem i historia ...

Sam mam kolejnego Fiata... wcześniej też miałem fiaty ( trafił się poldonezzz)

Trwałośc elementów taka sobie. ale to nie prawda ,że się psuja co chwila..

Sam mam fiaciora z 2003 roku nakulane ma już 90 tysi. w benzynie i jak narazie posypał się układ wydechowy ..trza było wyminić ..a tak to ekspeatacja ..klocki oleje. i się śmiga

 

jak Brawo to podstawowy silnik 1,2 16V 80koni styknie spokojnie.. bez rewelacji z przyspieszaniem

ale na trasie spokojna prędkość w granicach 120-140 powinna wystarczyć ( i tak nie ma gdzie szybciej śmigać) Za to spalanie w ganicach max do 8 - 9 w mieście .. na trasie 6 wszystko zależy od ,,nogi"

Silniki sa może i starszej konstrukcji ..ale za to ... sa proste , mało awaryjne , tanie w naprawie .. i nie ma zbytniej elektroniki jak np. w BMW... gdzie za samo podpiecie do komputera trzeba słono płacić

A słynna niezawodność tej marki spadła już dawno na psy, kiedy to na liniach produkcyjnych za ,,dużo" pojawiło się tzw ,,kolorowych" zwłaszcza z Turcji.

 

także... kupuj fiata... a nie żadne Bmw czy Audi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bravo- dosc sprytne autko, calkiem przyjemnie sie prowadzi. Tylko nie polecam silnika 1.4 - totalna porażka, odwiecznie nie rozwiązany problem ze smarowanie wałka rozrządu, małe niedopilnowanie oleju , bądź zmiana nie na czas skutkuje zatarciem wałka rozrządu, części nie drogie i ogólnie dostępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek mial nowelasa sienke 1.5 spalanie 10/100 , koles ma brave 1.4 spalanie popdobne :) - usterkowosci jako tako nie bylo , blachy ala opel :icon_mrgreen: - ja bym sobie darowal . Na twoim miejscu szukal bym pezota 306 ,406 , albo Audi 80 B4

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za doradzenie :cool: :biggrin: wiec bede szukac, gdyby ktos mial jakies namiary na dobrego mojego Fiatka to prosze o kontakt, to bedzie moje pierwsze samodzilne autko (wczesniej smigalam rodzicow samochodem) wiec choci mi rowniez o tanie czesci:) zeby byly ogolnie dostepne

 

ps. babskie wydzi mi sie - samochod musi byc w kolorze srebny lyb krwisto czerwonym, ewentulanie niebieski ale intensywny, hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli cie stac na spalanie w granicach 10 - 11 na 100 to czemu nie.. ale tyle to pala auta dobrych firm z silnikami 2.0 i wiecej a nie fiatowskie 1.4 , 1.5

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4447644

Polecam cos w klimatach japońskich:)Sam mam i jestem super zadowolony ;) 90KM starcza do miasta i na trase,spalanie 8l miasto przy spokojnej jeździe 10l jak lubisz depnąć;)trasa ok.6l.Miejsca duzo choć auto wydaje się małe, części nie najdroższe choć jak na razie to tylko olej był zmieniony razem z filtrem,podobno honda się nie psuje :icon_mrgreen: Na rynku jest ich sporo ja swoją trafiłem kupioną w Polskim salonie,od pierwszego właściciela, prawie pelne wyposażenie opróć klimy i szyber achu.Ogólnie polecam to auto bo styl podobny jak bravo,ceny również a jakość wykonania oraz eksploatacja na dużo wyższym poziomie:) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4455737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja opinia o

 

F - Fehler ( feler / blad )

I - in ( we )

A - allen ( wszystkich )

T - Teilen ( czesciach )

F - Fahr ( jezdzij )

I - immer ( zawsze )

A - am ( w )

T - Tag ( dzien )

 

;)

 

O właśnie - wypowiedź wszechwiedzącego :D

 

Co do Fiatów - nie są złe, moi znajomi mają kolejno - brava 1.2, bravo 1.6 i punto - żaden z nich nie narzeka. Podstawowe wymiany i nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...