Skocz do zawartości

tuning wizualny jawki


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak owej nie ma no chyba ze wyjedziesz na jakas wioche i pomieszkasz z rok to bedziesz wiedział wszystko (tak przynajmniej mysle )

 

Piotrek a ty znowu o tej wsi :banghead: ja mieszkalem 14 lat na wsi i nigdy niebde tuningowal jawki tak jak na tamtych zdjeciach co sam je pokazalem przekonalem sie jednak do orginalu :banghead:

 

Bez obrazy z ta wiocha. Mie wazne czy mieszkasz na wsi ,czy w miescie i tak wszytskie pomysły takiego tuninugu (naklejki itd) wywodza sie ze wsi. Nie to żebym sie czepiał ,ale wies mi nie przeszkadza przeszkadza mi "Wiejski Tuning" Wiec bez obrazy.

 

Aha i tak jak napisał Icea "nie o to tu chodzi...." (nie chodzi tu o wies itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak na wsi jeździ 2x więcej motorów niż w mieście i jest bardzo dużo niezłych egzemplarzy.

 

Pokaz mi na ktorej wsi masz te dobre egz. WSK czy skatowany komar :banghead: ... hehe

Najwiecej legalnych moto jest w miastach a wlasciwie na obrzezach miast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy prawicie ? ze wies jest najgorsza czy jak ??? przejedzcie sie na jakakolwiek wies i zobaczcie ilu ludzi jezdzi i na czym - to sie zdziwicie. przez takie dyskusje i stwierdzenia to forum coraz bardziej traci swoj urok, kiedys nie bylo wyswiewania sie z jakis komarkow czy simsonkow, wszyscy sie stali wielkie pany na japoniach :banghead: co sie dzieje ??? ludzie przypomnijcie sobie czasy jak taki sprzet byl Waszym marzeniem i nie pierdolcie od rzeczy. rozmawialem z kilkoma forumowiczami i te wlasnie wysmiewania itp niektorych po prostu odrzucaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy prawicie ? ze wies jest najgorsza czy jak ???

 

kto tak poweidzial ?!

Wypowardzam zeusa tylko z bledu iz na wsiach podobno jest wiecej zarejestrowanych moto...

 

przejedzcie sie na jakakolwiek wies i zobaczcie ilu ludzi jezdzi i na czym - to sie zdziwicie

 

akurat po wsiach smigam bardzo duzo - swietne tereny :banghead:

 

kiedys nie bylo wyswiewania sie z jakis komarkow czy simsonkow

 

kto sie wysmiewa ze staruszkow?!

 

wszyscy sie stali wielkie pany na japoniach

 

Jezeli o mnie chodzi ... podczas dyskusji odnioslem wrazenie, ze simaki = japonce ... a moim zdaniem simkom troche bardzo daleko do japonie (to moje zdanie).

 

ludzie przypomnijcie sobie czasy jak taki sprzet byl Waszym marzeniem i nie pierdolcie od rzeczy.

 

akurat to pamietam dobrze ... "co ja bym dal za WSKe 125 :P"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuje moze skonczyc ten temat i na przyszlosc sie tak nie klocic bo to do niczego nie prowadzi a tylko psuje atmosfere.

pozdrawiam.

 

jestem za ... ale stworzcie temat : "Tuningowane motoraki :D"

bo obgadywanie zmutowanych moto nawet przypadlo mi do gustu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...