Skocz do zawartości

Co wybrać do 20.000zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Bierz Fazera-na 99 %"polskich drog" nie ma gdzie wykorzystac potencjalu zawieszen stricte sportowych motocykli, tym bardziej bez odpowiedniego doswiadczenia...

Tym bardziej jak mowisz o dalszych wyprawach to Fazi bedzie odpowiedni.

 

sprawdzona Fazerka

Kuzyn ma taką Fazerkę do sprzedania,sprzęt jest warty tej ceny-ja niestety nie mam zbędnej kasy na Niego,a Jemu niezbyt potrzebna,nie ma benzyny we krwi?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm rozglądałem się na początku za fazerem. Ale nie nada się do śmigania z grupą z którą bd ganiał. Jak to by określili "znowu masz muła".

 

Wiem że na dłuższą trasę sporty sie nie nadają ale chodzi o to żeby był ee troche źle tam napisałem DOŚĆ wygodny. Tak to miało być.

 

Jestem wprawiony w podróżowaniu na twardych motocyklowych siedzeniach.(czyt. strasznie twarda dupa)

Edytowane przez Dawit000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ograniczasz pojemnosc do 750ccm?

 

proste, bo to jego pierwsze moto po simsonie, ale oczywiście musi to być sport(bo co podobni koledzy powiedza), powyżej 500(no bo siara czymś mniejszym jeździć)...szkoda gadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehehehe, albo to forum się zmienia albo niektórzy mają coraz subtelniejszy żart, brawo!

 

Co do tematu:

 

Ta grupa przyjaciół to na czym lata?

Hayabusa jest wygodna ale podobno nie idzie na gumę tak jak typowe sporty. Musisz wybrać albo kumple, albo dupa....

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hmm rozglądałem się na początku za fazerem. Ale nie nada się do śmigania z grupą z którą bd ganiał. Jak to by określili "znowu masz muła".

 

Wiem że na dłuższą trasę sporty sie nie nadają ale chodzi o to żeby był ee troche źle tam napisałem DOŚĆ wygodny. Tak to miało być.

 

Jestem wprawiony w podróżowaniu na twardych motocyklowych siedzeniach.(czyt. strasznie twarda dupa)

No niewiem czy to taki muł :clap: Na mojej byłej (FZ6 Fazer 2004) osiągnęłem 255 km/h to raczej dobry wynik jak na sport turystyka (trochę była dopieszczona filter sport K&N i sportowy układ wydechowy) wygodna pozycja za kierą,i jazda z prędkościami powyżej 200 km/h dużo bardziej komfortowa niż np w mojej obecnej kunie tj. GSX-R 750 K6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...