Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobnie :( jak go pcham na luzie to trą :( a jak jadę i hamuje to strasznie głośno jest :( jak cos to daj znac czy smarowanie pomaga.

A co chcecie smarować?

Może klocki i tarcze :laugh: ??!

 

Układ się zapowietrza ....

Klocki zawsze delikatnie będą szurały po tarczach ale nie aż tak, aby blokowały koło...

unieś lekko przód motocykla i zakręć kołem - powinno swobodnie się obracać conajmniej kilka razy.

 

Może coś jest żle poskładane, może któryś zacisk nie jest w osi, może klocki są za grube i nie ma miejsca już na cofanie się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral widzisz ten ślad na rancie opony?

 

To od pasa??

też to zauważyłem,mam tą fote w większej rozdzielczości i według mnie to od wahacza pewno deko za wąski :) choć powierzchnia poszarpana także moze być od pasa, od wahacza powinna być gładka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dalej... widzę, że pas idzie jak w serii - od wewnątrz ramy.

Niech nawet dał dystans pod pulej to ciekawe czy koło jest w osi motocykla bo musiał by conajmniej 5 cm odsadzić wszystko na stronie...

 

Lewa strona wahacza wygląda na seryjną... a prawa?

 

Masz dokładne foty z prawej strony tego???

 

P.s: zacisk tył "łapie" po kole pasowym... - fajnie ale to słaby patent HD :cool:

Ciasno tam strasznie, masakra...

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcecie smarować?

Może klocki i tarcze :laugh: ??!

 

Układ się zapowietrza ....

Klocki zawsze delikatnie będą szurały po tarczach ale nie aż tak, aby blokowały koło...

unieś lekko przód motocykla i zakręć kołem - powinno swobodnie się obracać conajmniej kilka razy.

 

Może coś jest żle poskładane, może któryś zacisk nie jest w osi, może klocki są za grube i nie ma miejsca już na cofanie się...

 

Kolego nie jestem mechanikiem ale z tego co wyczytałem na necie to smaruje się zaciski smarem miedziowym. Dlatego pytam użytkowników czy w tym motocyklu to pomaga.

Niestety jeszcze jeden problem :

Dzisiaj kolejne problemy :( LIcznik km zaciął sie na 80 kim/h po godzinie wróciło wszytko do normy wiec oki ale dziwna sprawa Kolejna to jak odpowietrzenie pod silnikiem
kapie z niego paliwo i widac opary benzyny nie wiem czy to przez pogode dosc ciepło jest ale na włączonym silniku to samo tez tak macie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smar miedziowy to po to aby klocki "nie piszczały" i smaruje się miejsce styku klocka z tłoczkiem...

 

Może płyn zuzyty, może przewód gdzieś przytarty, popękany lub tłoczki zaśniedziałe i się przycierają, jest sporo przyczyn ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam siedzenia w takim stylu:

http://www.rswarrior.com/forums/20-product-reviews/166366-corbin-stinger-vs-yamaha-stilleto.html

 

W salonie yamahy nie maja (pewnie i tak by zabili cena) na ebay i aledrogo tez pustka ostatnio :(

moze ktorys z uzytkownikow ma jakis namiar?

pozdrawiam

to jest fotel firmy Corbin (http://www.corbin.com/yamaha/warrior_stng.shtml). Posiadam takowy i jest to super wygodny fotel - szczerze polecam. Mam tez oryginalny yamahy, ale nie ma co porownywac jesli chodzi o wygode, a przede wszystkim inaczej jest powycinany i srodek ciezkosci masz wrazenie ze jest jeszcze nizej niz w oryginale. Jest kilka sklepow w Polsce ktore sprzedaja Corbina i pewnie sciagna na zamowienie, ale cane moze zwalac z nog (np http://wmw.com.pl

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem na tym Corbinie kubussa i jest super wygodny, ale tylko dla kierownika. - pasażerka nie wytrzyma nawet kilometra! W stanach to siedzenie kosztuje 350 $ - jak dla mnie cena je dyskwalifikuje...

Kubuss, czy to ciebie widziałem wczoraj na Wielickiej koło cpnu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem na tym Corbinie kubussa i jest super wygodny, ale tylko dla kierownika. - pasażerka nie wytrzyma nawet kilometra! W stanach to siedzenie kosztuje 350 $ - jak dla mnie cena je dyskwalifikuje...

Kubuss, czy to ciebie widziałem wczoraj na Wielickiej koło cpnu?

Bo to jest fotel jednoosobowy.

Poza tym można czasem wyrwać używkę w okolicach 100$. Ja kupiłem sobie za ok 200 a koledze za jedyne 70 :P, ale widze, że teraz susza na ebayu.

Ten fotel nie pasuje do Warriorow po 2003 roku ale po małej przeróbce już jak najbardziej.

Fotel wygodny i dobrze trzyma d..e przy ostrych startach :P.

Osoby wyższe niestety już nie wleza tylkiem troche do tylu jak w oryginale, to może byc ewentualnie jakiś minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...