Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cytat(Gajep @ 10.08.2010 - 09:36) 1675382[/snapback]

 

Cześć

O gustach się nie dyskutuje ale moim zdaniem Warrior z oryginalnym wydechem wygląda najlepiej:)

A, co myślicie o tym, żeby dodać drugi oryginalny wydech z drugiej strony symetrycznie?

Myślę, że mogłoby to wyglądać czadowo?

Pozdrawiam

 

 

mysle ze mogloby to wygladac czad ..

podoba mi sie tez orginalny wydech !!

..ale brakowaloby kolanek po lewej stronie icon_sad.gif

 

 

 

Cytat(STIFF @ 11.08.2010 - 12:11) 1676017[/snapback]

 

Gajep - a ja myślę że to będzie tragedia jak Hayabusa bez owiewek mrugacz.gif - masz rację że o gustach sie nie dyskutuje dlatego powyższe to tylko moja opinia. wydech seria jest tragiczny.

 

el Popi - mam dokładnie takie wydechy. Dudeń z nich płynący jest bezbłędny - za mocno dasz w palnik i cały garaż podziemny wyje. Ma to tez ofc swoje minusy w dłuższej trasie - po 500km jeszcze późnym wieczorem słyszałem szumy mrugacz.gif

Natomiast zero tarcia czy czego tam się obawiasz. Ja mam inny problem dotyczący tarcia mianowicie w 2 osoby zdarza się, że przytrę spodem ramy na nierównych łukach - wystarczy, że mnie cos podbije to na dobicu jest tarcie. No ale ja mam lower kita więc cały tył siedzi mi kilka cm nizej niż seria.

 

 

dzieki ze sie odezwales Stiff

..bo wlasnie myslalem tez ze moze mam jakos zle zalozone wydechy ,ale tego nie widze .

musze dokladnie wszystko jeszcze raz obejrzec.

 

poza tym mam pytane ... Stiff..czy kladziesz sie na zakretach ,lukach tak zeby stopka trzec ??

skoro tak.. to na bank cos jest nie tak..chociaz ja tam "nic" nie widze.

 

a z tym tarciem to jest ...aaa zrobie fotki i podesle link....sami zobaczycie

 

[poł godziny póznej]

 

nie wytrzymalem , zszedlem do garazu i pocykalem fotki wydechu

plus widok mocowania od gory

wydaje mi sie, ze tam juz nic sie nie da przestawic, najwyzej ..cos wytnę, podegnę, podspawam, podpiłuje itp..... albo zmienie wydech D.gif

 

http://picasaweb.google.pl/elpopi76/Wydehhh#

 

Hei. Ja mam w 100% orginał z 2007roku, ale chciałbym już coś zmienic. Podoba mi się kierownica T-bar, no i oczywiście wydech BUB, taki jak twój. Warriora mam od niedawna i nie znam jeszcze adresów, gdzie mógłbym je kupić. Ty napewno w tej dziedzinie masz większe doświadczenie. Jak coś znasz, to daj namiary. Jestem ze Szczecina. Mój e-mail [email protected].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW.

We wtorek 16.10.2012 stałem się szczęśliwym posiadaczem nowej maszyny.Zakupiłem YAMAHĘ WARRIOR 1700 z 2009 roku z przebiegiem 2800 km.Maszyna jak nowa.Uśmiech nie schodzi mi z twarzy jak wchodzę do garażu.Moto już zarejestrowane i ubezpieczone więc poganiałem w weekend.Ale frajda.Na motocyklach jeżdżę od 9 rż.Do tej pory śmigałem na BURGMANIE 400 z 2001 r. (tak w nawiasie jest na sprzedaż jak by co- stan perfekcyjny).Człowiek powinien realizować marzenia.Mi się udało.Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam

 

Załączone miniatury

  • post-65154-0-80401300-1350758052.jpg

 

WITAM. Jako żółtodziób Warriorowy mam pytanie. Jakie macie obroty na 5 biegu przy 100 km/h 120 km/h i 150 km/h.? Mam wrażenie ,że silnik wysoko się kręci przy tych prędkościach ale pewnie nie mam doświadczenia bo nigdy nie jeździłem V-ką. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zupełnie tak samo więc jest chyba ok. Po prostu nie miałem żadnych doświadczeń z silnikami V .

 

Mam pytanie. Czy jest to jedyne forum gdzie jest tak dużo posiadaczy wojowników czy może udzielacie się gdzieś jeszcze.? Może jest jakaś odrębna strona (forum) miłośników tych maszyn.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zupełnie tak samo więc jest chyba ok. Po prostu nie miałem żadnych doświadczeń z silnikami V .

 

Mam pytanie. Czy jest to jedyne forum gdzie jest tak dużo posiadaczy wojowników czy może udzielacie się gdzieś jeszcze.? Może jest jakaś odrębna strona (forum) miłośników tych maszyn.?

 

Polecam www.rswarrior.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacji nie szukam, narazie mi wystarcza.Zanim kupiłem przetrzepałem cały net.Bardziej chodziło mi o forum użytkowiników dot.wyłączie WARRIORA.Ale z tego co widzę to to na którym piszemy jest najaktywniejsze i chwała Wam za to .Pozostanę tutaj na dłużej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie będę wysyłał tłumik do wybebeszenia do Edzia z Edhaust'a, robił mi już kiedyś tłumiki do poprzedniego moto - Bulldoga. Wyszło super, byłem zadowolony na maxa. Super basowy dźwięk. Zobaczymy jak wyjdzie z kominem z Warriora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o,kolejny warrior z Krakowa! O Edku słyszałem pochlebne opinie, ale radziłbym Ci pojechać najpierw na hamownię i zmierzyć moc i Nm. Przeróbkami łatwo zepsuć charakterystyke silnika. Własnie dostałem wykresy z hamowni motocykla Kubusssa...różnica w mocy na tym samym układzie wydechowym z trzema wariantami przeróbek sięgała 15 Km i 20 Nm!!! Hamownie mam nagraną za 50 zł od motocykla. jakby co to można się zgadać...

 

A poza tym możnaby zrobic jakies spotkanie krakowskich warriorowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minus dyskusji na ten temat jest taki, że zaraz zacznie się jaką lokalizację obejmiemy... bo zawsze komuś nie podpasi termin lub miejscówka.

No ale trzeba to przejść...

 

Centralna polska - gdzieś... ?

 

 

p.s: mogę wykonać koszulki, nalepki okolicznościowe aby upamiętnić to wydazenie :-)

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł jestem zaaaaaaa! Chętnie się dołączę.Jeśli chodzi o miejsce spotkania to myślę,że środek Polski to dobry pomysł.Wtedy większość będzie mogła dotrzeć.Nikomu nie powinno być za daleko.Czy to spotkanie miało by być jednodniowe czy z noclegiem :flesje: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...